İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

rusların en baba hekerleriyle laf dalaşına giren hekeriminizin acıklı sonu:))))))))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

Demosis

Misafir
Rusların en baba hekerlerinin buluştuğu bir hek-marez forumunda rus hekerlarla söz düellosuna giren hekerimizi ikinci mesajını attıktan 10 saniye sonra hallettiler. Halledilmiş sayfayı buradan görebilirsiniz

http://www.yurdumboard.org

hekleme olayını övmüyorum. hekerlar kötü adamlardır tamamda. olay çok komikti:D yani hekleyende heker heklenende. diyaloğa bizzat şahitlik ettiğim için olayın bu denli hızlı ve şok edici bir çabuklukta olması elemanı dumura uğrattı:D kendisi cevap bile veremedi malesef:D yaw karnıma ağrılar girdi gülmekten:D

timsah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hekleme olayını övmüyorum. hekerlar kötü adamlardır tamamda.

hekerin ne oldugunu bizim turk gencleri tamamen kavriyamamis ben bildigim kadar acikliyayim bir siteyi heklemek hekerlik degildir heker onune gelen siteyi heklemez sadece topluma zararli siteleri tespit eder ve hekler, ayrica
hekerlerin ustlendigi diger gorevi ise piyasada haksiz yere cok pahaliya satilan programlari crackleyip insanlarin kullanimina sunar gunumuzde heker diye niteledigimiz onun bunun sitesini hekleyenlere veya saldiranlara (crhacker) diger adiyla lamer denir, (lamerlerin hekledigi sitelere heked by yerine lamerd by) yazmasi gerekiyor hekerlerin imzasini kullaniyolar ben heker veya lamer degilim ama bunlari ulkemizin genclerinin cogu bilmiyor
saygilar

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heker diye matematiği çok iyi olana denir :D

Türk heker larına laf söylüyorsunda dünyayı yerle bir eden hekerlar var aramızda! protesto amaçlı 1000 ABD sitesi heklemiş rus heker varmı? Türk var!

D

Demosis

Misafir
laf söylemiyorum:D olay dehşet komikti:D
görmen lazım:D laf dalaşına giriyor 10 saniye sonra bitiyor:D
muhahahahahahahahahahahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5