İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

RUTBE.COM - Herkes RÜTBESİNİ bilecek!

Adwors

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ilgili domain 2007-2008 yillarinda Forum olarak kullanilmis,Suan hic bir veri gorunmuyor google'da domain adina, Sanirim domain google'dan banli durum'da satan arkadasin biraz daha arastirma yapmasi gerek.

davut.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domainin herhangi bir engeli yoktur. Gerekli araştırma FAZLASIYLA yapılmıştır.

Lütfen daha fazla satış konusunu baltalamayınız!

Domain ile herhangi bir derdiniz varsa ŞİKAYET edebilirsiniz, yöneticilerde gereğini yapar.

Ilgili domain 2007-2008 yillarinda Forum olarak kullanilmis,Suan hic bir veri gorunmuyor google'da domain adina, Sanirim domain google'dan banli durum'da satan arkadasin biraz daha arastirma yapmasi gerek.

sadeceprn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
İddialara, ban yok demekten başka hiç bir karşı argüman sunamıyorsun. Tatmin edici değil. Neidr mi fazlasıyla yapılan araştırmalar?

Ben de banlı olduğunu düşünüyorum artık senin mesajlarından sonra.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Benimde bir domainim var ve infosu yok google da. Domain sıfırdı aldıgımda, henüz 2-3 ay oldu. Üzerinde de 5-6 içerik var o kadar. Yani her infosu olmayan domaine banlıdır demek olmaz.

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
ozaman siteye bi indez at info alırsa banlı değil demektir. 1 günü bulmuyor info almak .

snnkk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
basit bir index koyarak siteni infolatabilirsin. bence tartışmalara gerek yok.

davut.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Buyurun index: http://www.google.com/#sclient=psy&...=&aql=&oq=&gs_rfai=&pbx=1&fp=83f87efc6f926f13

Forum kurallarında domainin engelli olup olmadığının ispatı satış ilanında yazacak diye bir madde varda ben mi görmedim?

Gereksiz mesaj atanlar şikayet edilmiştir.

Konu başlığı amacını aştığı için konunun kapatılmasını rica ediyorum!

İddialara, ban yok demekten başka hiç bir karşı argüman sunamıyorsun. Tatmin edici değil. Neidr mi fazlasıyla yapılan araştırmalar?

Ben de banlı olduğunu düşünüyorum artık senin mesajlarından sonra.

ozaman siteye bi indez at info alırsa banlı değil demektir. 1 günü bulmuyor info almak .

basit bir index koyarak siteni infolatabilirsin. bence tartışmalara gerek yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5