İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

S.A Ebayden bi urun aldim Lutfen yardim edin. Konuya uyqun bolum bulamadim buraya act

backspace11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar ebayden bi urun aldim " Wireless A/V 1.2G Audio Security Camera" urun 25 gune gelmeliyd gelmedi bende 5 gun daha bekledim.
5 gun sonrada gelmiyince saticiya soledim. sagolsun parami iade etti ama iade ettikten 3-4 gun sonrra urun geldi.

iste ben saticinin parasin iade etmek istiyorum.
mesaj yazdim oda bunu yazdi:
Dear backspace951,

Thanks for your Email.Yes,and we already issued refund to you,here is transaction id number again.
45C21963N02791136

If any questions,please feel free to contact us via email.

Have a nice day.
Lillian
yallstock ebay Service

ben simdi napmaliyim ? :\

parayi iade etmek icin?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adama şunu yaz

dear lillian if you would remember that we had an issue about an item not reaching to me and for that you made a refund to me but yesterday I got the item so I want to repay for that what can I do ?

eğer paypal ile alışveriş yaptıysan adamın paypal hesabını biliyor olman lazım.. eğer durum böyleyse yukarıda yazdıklarının sonuna şunu ekle..

I know your paypal account can I send directly to that account ?

ilk soruda adama durumu anlatıp bi yol göstermesini istedik.. ikinci durumda ise bi yol göstermesini istedik ve paypal hesabına parayı geçsem olur mu dedik gelen cevaba göre hareket edersin..

backspace11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adama şunu yaz

dear lillian if you would remember that we had an issue about an item not reaching to me and for that you made a refund to me but yesterday I got the item so I want to repay for that what can I do ?

eğer paypal ile alışveriş yaptıysan adamın paypal hesabını biliyor olman lazım.. eğer durum böyleyse yukarıda yazdıklarının sonuna şunu ekle..

ilk soruda adama durumu anlatıp bi yol göstermesini istedik.. ikinci durumda ise bi yol göstermesini istedik ve paypal hesabına parayı geçsem olur mu dedik gelen cevaba göre hareket edersin..

Cok tesekkur ederim hemen denicem
not: PayPal ile yaptim.

backspace11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TEsekkur ederim bi daha. Soledignizi yaptim cevap beklicem

haber veririm size

backspace11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adama şunu yaz

Tesekkur ederim parayi odedim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5