İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

S-empati-x Koruma... Akıllı Bir Açıklama Yapın

S

Sempatix`

Misafir
Arkadaşlar Forumdan banlanma Sebebim Yazdığım Küfürlerki Bu Küfürler Zaten Silindi Mod Arkadaşlar Tarafından... Ama Bana Yapılan Hakaretler Silinemdi vede Hepsi Duruyor...

İşte Siberdevletin Hakareti

fifa aynende adam tatlı dille uyarılıyor . dialler muhabetini yapan adam resmen şer...siz böyleleri soysuzdur. daha üye olarak tutuyorsunuz ya ne diyeyim bir de adama özel konu açın diyonuz aklımıza farklı şeyler gelecek lütfen aydınlatın. çünkü bu dailler boru degil milyarlar dönüyor.

İşte Fifanın Yazısı ( Halen Daha Olayı Benim Yaptıgım Söyleniyor )

Şimdi bi sürü şey söylenir yok bilmem nerey üye oldum o yaptı falan.. Çok gördük böyle şeyleri.. Ama para kazanmak isteyen ve bu şekidle kazanmak isteyen lütfen DİLENSİN !

ayıp be ayıp..
Burdan para kazanacağım diyenler bizim evin önünden geçsinlerde dilensinler öyle daha hayırlı..

İşte Siberdevletin Bir Yazısı Daha

elmas güneş bu yolla (dialler) binlerce insan magdue durumda kalıyor bu işi yapan üç kagıtcı kişiyi böyle tatlı dille uyarıyorsan çok güzel yani. oluyormu sence

İşte En İlginç Taraf Suçsuzlugum Kanıtlanmasına Karşı Yine Adam Beni Suçluyor..

Baysay'ı kaldırın... Baysay, toplist banneri yoluyla, paylash.com'un exe.'sini sisteme yüklemeye çalışıyor. Ancak sanıyorum. paylash.com yeterince iyi bir serverda olmadığı için (Allah'tan) bağlanamıyor ve işlem yarım kalıyor. Bu durumda da hata mesajı veriyor ve olay açığa çıkıyor. Baysay'ın bannerini sitesine koyan, ziyaretçi kaybeder. Çünkü insanların dialer olayından haklı olarak gözü korkmuş durumda. Bu sempatix denilen kişi de burada yaptığı "pisliği" savunuyor. Internet kullanıcılarının güvenini sarsmaya yönelik her olay, site sahiplerinin ve internetin aleyhinedir. Ayrıca dialer, hırsızlık türlerinin en iğrençlerinden biridir. Çünkü herkesin evinden bir şeyler çalar. Bu utanmaz adamla bu kadar muhattap olmanızı bile anlayamıyorum. Bannerını sitenizden çıkarın olsun bitsin. Çünkü sitenize giren kişiler, doğal olarak, bu "trojan yükleme denemesinin" baysay sayacından değil, sizin sitenizden kaynaklandığını düşünecektir.

İşte Bütün Bunlar Varken Ben Suçsuzken ve Suçsuzluğum Kanıtlanmışken yine Bir Suçlama Gelior Bana... Gelinde Bu Adama Küfretmeyin Şimdi ?

tr.st Adlı Arkadaşımız Bana Özel Mesaj Yollamış...
sempatix mesaj mağduru olarak 3 ay geçici olmak üzere banlandın. mesaj mağduru olmanın sebebi yapılan iftiralara hakaretle cevap vermen...

Burada tr.st Adlı Arkadaşımızda İftira Olduğunu Söylüyor Bunun Peki Sadece Bana Karşı İftiradamı Bulunuldu ? Yoksa İftira İle Karışık Hakarettemi Bulunuldu... Ve ben Bu Hakaretler Karşısında ve Suçsuzlugum Kanıtlanmasına Ragmen Yine Bazı Kişiler Tarafından Suçlu Gösterilecem ve Artık Küfür Edicem Suçlu Ben Olucam Öyle mi ? Ben Kendimi Ettiğim Küfürlerden Dolayı Savunmuyorum Yanlış Anlaşılmasın Ama Ben İftiraya Ugrayıp Suçlandıgım İçin ve Bana Hakarette Bulunulduğu İçin Dayanamayıp Küfür Ediyorum ve Mesajlarım Silinip Forumdan Banlanıyorum Hemde Üç Aylıgına ( 3 Ay Çok Normal Bir Zamanmı Tartışılır ? ) + Bana Hakaret Edenlerin Degil Banlanması Mesajları Bile Duruyor Forumda... Bu Nasıl Açıklanabilir ?

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

haklı iken haksız duruma düşmüş te olabilirsiniz tabii.

ama modlar mecburen küfür edilince banlıyor.

lütfen siz yine de terbiyenizi muhafaza edin ve bir sorun olduğunda modlardan birine bildirin. bana küfür eden bir kişiyle ilgili mesaj geldiğinde sorunu çözmeye çalışıyorum , diğer arkadaşlar da böyle yapıyor , ama düşünün karşılığında bize de küfür eden oluyor.

lütfen yardımcı olun bize ve forumdan banlanmak istemiyorsanız kurallara uyun , daha sonra da herkesten bu kurallara uymasını isteyin..

Saygılar...

S

Sempatix`

Misafir
Arkadaşım tamam modlara şikayet et diorsun ama bana hakaret edildikte nsonra benim saydıgım 3 tane moderatorun yazısı var o bölümde... Şimdi ben nicklerini sölemiyim zaten sizler okurken görmüşsünüzdür... O modlar yazılanları okurken sadece benim yazılarımı görüyorlar ? Dier yapılan hakaretleri görmediler Mi ? Kendinden önce yazılan mesajlar okunup öyle cevap verilir dimi ? kendilerinden önce sadece benim yazılarım mı okunuyor ? yani bu durumda ben ne yapabilirdim... Modlar o yazaıları görüp onlara birşey demeyip beni banlamışlarsa ben bunun altında kasıt ararım haklı olarak ? Haksız olabilecegimi söyleyen var mı ? Varsa söylesin alışıldık artık bu haksız tavırlar... Tamam referxchange sen kendi şahsına ait olan bir yazı yazmamış olabilirsin belki dikkat edip kontrol etmedinde... Dier modlarda görmedi diyelim.. Bu adamlar cevap yazıorlar konu ile alakalı konuyla ilgili mesajlar yazıorlar ve sadece benim yazdıklarım görülüor dier hakaretler görülmüyor... Objektif olarak olaya bakın pls.. Siz bunda kasıt arar mısınız aramaz mısınız ? Ben forumdan banlanana kadar senior member dım yane 100 üstü mesajım vardı... ben hakaret eden birisi olsam bu se mesaj sayısına ulaşamadan banlanırdım degil mi ? Ama sonunda benide delirttiler... Peygamber sabrı gerek bunaki biz peygamber deiliz... Yorumu sizlere bırakıorum...

M

malatyasporlu

Misafir
o fifa zaten herkese saldırıyor onun atılmasına çok sevindim...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5