İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

S I T E N I Z I E K L E Y I N I N!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Radyoblue

Misafir
Turk100 e ne oldu? 3000-4000 hitten tepetaklak asagiya indi,artik popup acmiyormusunuz acep ?? Yalaninizi seveyim sizin,yok efem klavye nin sahibiymisde.

kandiramazsin milleti.

turk100

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RadyoBlue

Evet Dedigin Gibi Popup Dustu Klavye.com Sevcan.net Klavye.net Turk100.net Anope.net Gozdem.net Tuzakonline.com Hepsi Bizim Bundan Kimsenin Suphesi Olmasin.. Istedigini Istedin Sekiline Sokarim.. Biz Klavye Internet Hizmetleri Olarak Rekabet Etmiyoruz Rekabet Yaratiyoruz..

Klavye Internet Hizmetleri Ltd. Şti.
Arasta Çarşısı No:200/21
Telefon : 0212 493 31 29
GSM : 0537 385 2222
GSM2 : 0536 231 6087
Eyup / Ist
Irc.Klavye.com
Nickname : HakaN
Nickname : Karizma
E-mail : [email protected]
Msn : [email protected]
Msn2 : [email protected]

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Dogru diyor pop up da vardi ama bu konu ne zaman acildi yahu 1 seneden fazla sanirim Domain simdi bosta isteyen olursa satiyoruz..

L

leamer

Misafir
hakan ve woody ikilisi ya siz bu forumadamı geldiniz. İşiniz gücünüz gerginlik başka birşey değil.

WooDy_WooDPeCKeR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
leamer' Alıntı:
hakan ve woody ikilisi ya siz bu forumadamı geldiniz. İşiniz gücünüz gerginlik başka birşey değil.
SanamI sorucaz nereye gelip nereye gidiceğimizi Domain kapali zaten evet satilik Konuyu gördümde Öylesine bi mesaj attim nie celalleniyorsunuzki adamin dedigi gibi 15 ay olmuş mesaji atali ben öylesine yazdim relax biraz kimseyede hesap vermek zorunda degilim istediğim yere gider yazarim kimse karişamaz..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5