İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SAAT KAÇ Adnan Bey?

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Kadıköy'de Galatasaray’ı yenmeyi alışkanlık haline getiren Fenerbahçe, dün akşam da sahadan galibiyetle ayrılınca ortaya esprili sahneler de çıktı.

2005-06 sezonunda Fenerbahçe’nin, Denizlispor’a puan kaptırmasıyla şampiyonluğa ulaşan Galatasaray’da ‘Saat kaç?’ esprisini meşhur yapan 2. Başkan Adnan Polat, dün gece kendi silahıyla vuruldu.

s11.20071209130451.jpg

Polat cevap vermedi
Derbi sonrasında Galatasaray 2. Başkanı Adnan Polat, Fenerbahçeli taraftarların boy hedefiydi. El bileklerini Polat’a gösteren Fenerbahçeliler, ‘Saat kaç Polat?’ sorusunu hayli neşeli bir şekilde haykırdı.

Galatasaray 2. Başkanı’nın olası bir tartışmaya mahal vermemek için tepki göstermemesi ve hızlı adımlarla takımının yanına gitmesi dikkat çekti.

Kaynak : İnternethaber

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bu yaptığınız gerçekten ezikliktir Adnan Polat o sezon neden saat kaç diye sordu ? ilk önce bunu araştır daha sonra bu konunun ne kadar gereksiz olduğunu anlarsın.

ha birde o saat mevzusunda harbiden çok ezmişiz sizi her maç sonrası aynı muhabbet :D sıkılmadınız mı ?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
T3chn0 haddini aşma eziklikle ne alakası var? yenilgiyi sindiremiyosan cık dısarı biraz hava al gel. açılırsın.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
T3chn0 haddini aşma eziklikle ne alakası var? yenilgiyi sindiremiyosan cık dısarı biraz hava al gel. açılırsın.

bende şu soruyu soruyorum Adnan Polat'ın Saat kaç diye sorduğu soru ile bu maçın alakası ne ? bana bunu açıklarmısın lütfen ?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galibiyet sonrası adnan beye bi ders olarak sorulmuş ve iyi yapmışlar. adnan bey denizli maçı sonrası gectigi dalganın acısını daha cok alacak bu gidişle.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Galibiyet sonrası adnan beye bi ders olarak sorulmuş ve iyi yapmışlar. adnan bey denizli maçı sonrası gectigi dalganın acısını daha cok alacak bu gidişle.

ders derken ne dersi maçtan önce Adnan Polat saat 20,45 te Şampiyonuz mu demişti de ders oluyor ? bana bunu açıklarmısın ?

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
T3chn0 lütfen konuyu uzatmayalım. olur böle şeyler yenilmeyi kimse sindiremez sana hak veriyorum :D

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konunun burda açılması birşeyi degiştirmiyo kadıkoyde noktayı koyduk biz 2 golle.
Adnan polat gibilere ders oldu. denizli yenince adnan polat seviniyor ve saati gösteriyordu. şimdi saatin kaç olduguna bakma sırası adnana geldi sanırım dimi :D
önemli olan rakibini kendin yenip sevinebilmen. ve saati gösterebilmen dimi ?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
konunun burda açılması birşeyi degiştirmiyo kadıkoyde noktayı koyduk biz 2 golle.
Adnan polat gibilere ders oldu. denizli yenince adnan polat seviniyor ve saati gösteriyordu. şimdi saatin kaç olduguna bakma sırası adnana geldi sanırım dimi :D
önemli olan rakibini kendin yenip sevinebilmen. ve saati gösterebilmen dimi ?

Adnan polat o maçtan sonra saati neden göstermişti ?

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bu konu bana ders olsun bir daha bilgisiz insanlarla tartışmaya girmeyeceğim. Kolay Gelsin.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece gülerim buna hahahaha hatta zuhahaha :D
Tebrik edeceginiz yere hala öküz altından buzagı arıyosunuz ya helal olsun size.
buda bana ders olsun Gs lilerle tartışmaya girilmez onlar herzaman haklıdırlar bayanlar gibi :D

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konuyu ben actım ve bu bir haber. Haberi eleştirebilirsiniz. Yalnız konumun içinde birbirinizi küçük düşürecek alaycı hitamlarda bulunmanız hoş bir mevzu değildir. 2 Takımda beni enterese etmez. İnternethaber gündem yaptı bende taşıdım. Eğiliminiz çok yanlış.

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her ne kadar futbol konuşulsada burası bir webmaster forumu unutmayalım arkadaşlar bunu

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sadece gülerim buna hahahaha hatta zuhahaha :D
Tebrik edeceginiz yere hala öküz altından buzagı arıyosunuz ya helal olsun size.
buda bana ders olsun Gs lilerle tartışmaya girilmez onlar herzaman haklıdırlar bayanlar gibi :D

herşeyin bir sınırı var arkadaşım ses çıkartmıyoruz diye meydanı boşmu belliyorsun?

eğleneceksen kendi çapında eğlen bişey demiyoruz ama kalkıp sağa sola holiganca muhabbet yapmanın anlamı ve gereği yok. belli ki "saat kaç?" 'ın anlam ve ÖNEMİNİ bilmiyorsun diyecek bişey kalmıyor zaten...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Moderatör notu: Kişisel tartışma her konuda gereksiz. Kullandığımız kelimelere dikkat edelim lütfen.

TRextra notu: Konuya eziklik gözüyle bakan arkadaşa diyecek birşey bulamıyorum.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Adnancan başka bir takım Fenerbahçe'yi yendiğinde sevinmişti, kendi yenemediği için. Kendin 4 tane gol ye, sonra ertesi hafta gel saat kaç saat kaç diye gez ortada, şampiyon olmuşsun efendi gibi sevinsene. Allah herkese saatini kendi takımı yendiğinde çıkartabilecek yöneticiler ve takımlar nasip etsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5