İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sabah saat 8 ve ekim çeki

M

Maksim

Misafir
arkadaşlar ekim çekim sabah saat 8 sıralarında postama konmuş. en yakın zamanda bi istanbul kartal yapmam lazım :)

bu arada bilgi olarak sunayım

iş bank istanbul kartal şubesi 21 ytl masraf alıyor ve bin doların altındaki miktarı peşin olarak ödüyor. daha önceden yazıldı mı bilmiyorum lütfen bilmiş arkadaşlar günaydın mesajları çekmesin.

Saygılar.

G

guajira

Misafir
Maksim' Alıntı:
arkadaşlar ekim çekim sabah saat 8 sıralarında postama konmuş. en yakın zamanda bi istanbul kartal yapmam lazım :)

bu arada bilgi olarak sunayım

iş bank istanbul kartal şubesi 21 ytl masraf alıyor ve bin doların altındaki miktarı peşin olarak ödüyor. daha önceden yazıldı mı bilmiyorum lütfen bilmiş arkadaşlar günaydın mesajları çekmesin.

Saygılar.

Bi hata yok dimi? Ekim Çeki? Kesildi mi ki?

D

dnturkey

Misafir
ekim çeki nasıl gelmiş olabilir :D eylül den bahsediyordur arkadaş.

L

Limitsiz.Net

Misafir
benimkide bugün cıkmıs postaya antalyada yada erzurumda nerde bozulduğunu bilen varmı bu cekin ?

M

Maksim

Misafir
31.Ağu.2005 Kazançlar... USD x
30.Eyl.2005 Kazançlar... USD x
24.Eki.2005 Ödeme... -USD x

bu hangi çekse o çek geldi arkadaşlar. Hatice değil neticeye bakın dicem ama burda hatice de önemli netice de. Neyse, sürç-i lisanım için özür dilerim. ;)

G

guajira

Misafir
sen şu adsense hesabına bi baksana usta. Kasım karşılığında Ödeme - Çek yazıyormu.

M

Maksim

Misafir
evet ben de öyle yazdım sonraki mesajımda. çeki postayla aldığım için karışıklık oldu sanırım. :rolleyes:

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Maksim' Alıntı:

Direk elden mi veriyorlar yoksa iş bankası hesabına mı yatırılıyor?

M

Maksim

Misafir
elden veriyorlar banka hesabına geçirebiliyorsun zaten. bi çek için çok işlem yaptıkları için bi de o parayı hesabıma geçirin diyemedim :) ayrıca hesabın açıldığı hesap başka bi şubeyse havale ücreti de alınıyor dolayısıyla çeki bozduracağınız bankada hesap açtırmanızı öneririm. istanbul kartal şubesine bir imza borcum kaldı haftaya onu ödemeye gidecem :)

Saygılar, bol kazançlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5