İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sabahları uyanma taktikleri

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar,

geceleri uyumama sabahları kalkamama problemi bir tek bende yok biliyorum,onun için taktiğimi sizlerle paylaşıyorum.

malzemeler;

2 adet titreşim özelliği olan cep telefonu,
1 adet yatak,
1 adet yastık.

gelelim taktiğimize,

iki telefonumuzuda kalkacağımız saate kuruyoruz,

alarmını kurduğumuz telefonlardan birini yastık kılıfımızın içine koyuyoruz,diğer telefonumuzuda yatağın ön kısmında bulunan boşluğa koyuyoruz,tahtaya temas etmesine dikkat edin.

ve gelelim ses tonuna mehter marşı koyarsanız,

noluyo lan amerika mı saldırıyor diye kalkarsınız tecrübe ile sabittir :D

kalkmama ihtimaliniz %20,bir yandan depreşme bir yandan ses kesin kalkarsınız.

taktik benden çıktı uygulaması size kalmış :D

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Güzel taktik ama sinirle telefonların tahrip olma olasılığı var :D

Bende kullandığım taktiği vereyim.Telefonu odanızda ulaşabileceğiniz en uç noktaya koyun.Alarm müziği olarak nefret ettiğiniz bir şarkı koyun (Bknz:Nane) Sabahları o şarkı çalmaya başladığında ister istemez kapatmak isteyeceksiniz.Bunun içinde yataktan kalkmanız gerekecek,bir kere kalktıktan sonra daha yatmıyorsunuz.

Bu arada eğer sabredip şarkıyı sonuna kadar dinler yataktan kalkmazsanız.5 dk sonra yine çalacağı için çaresiz kalkıyorsunuz :D

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
benim olayıma çözüm yok, uykumda 1 metre uzakta sehpanın üzerinde duran telefonun alarmı kapatma tuşuna basabiliyorum nasıl yaptığımıda bilmiyorum telefon elimde uyanıyorum. Geçende arkadaştan sabah 5 te uyandırması için aramasını istemişitm 9-10 kere aramış çoğunda meşgule vermişim, kalanlarıda açmışım ama horul horul nefes sesinden başka bişey ulaşmamış arkadaşıma : D,
2 tane tavuklu saat almayı düşünüyorum :D

th_65504_th_41700_tavukcivcivsaat_123_1158lo.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5