İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Saçmalık!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İnsanların içinin kan ağladığı -yardım gemilerinin basılması- bir olayı gülerek yorumlayan, saçma sapan yönlere çekenlerden; bu kepazeliğe karşı durmayan, korkan üye, ve rütbe sevdalısı yöneticilere de yazıklar olsun.

Bakıyorum banlanmış birkaç kişi tepki gösterdi diye. Gülüyoruz korkaklığınıza, acizliğinize emin olun. Devam edin bu şekilde gitmeye.

T

trgy

Misafir
r10'da benim moderatörlerime yapılanı ben de kendi forumumda dolanan r10 moderatörlerine yapıyorum? Bundan daha doğal birşey olamaz. Ben banladım.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
r10'da benim moderatörlerime yapılanı ben de kendi forumumda dolanan r10 moderatörlerine yapıyorum? Bundan daha doğal birşey olamaz. Ben banladım.

Burdaki üyelik tarihim R10'dan eski. İstediğim gibi laf söyleyebilirim sanırım banlanmadan şimdi, sana?

T

trgy

Misafir
Ben kolay kolay kimseyi banlamam bunu forumda dolanan herkes iyi biliyor. Hatta ban olayına bile karşıyım çoğu zaman ama bize yapılanı biz de karşılık olarak veriyoruz bundan daha doğal birşey olamaz. :)

Yazabilirsin eleştirebilirsin ama hakaret edemezsin.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Burdaki üyelik tarihim R10'dan eski. İstediğim gibi laf söyleyebilirim sanırım banlanmadan şimdi, sana?

Ben sendende eskiyim.
Katagori modu olmadanda burdaydım
Hiçbir kötü söz söylemedim ve söylemeyede hakkımız yok
Bırakın türkiye gündemini sizin işiniz webmaster'lik işinize bakın.

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hakaret etti.

Yeterli mi?

dikkat edin, gemidekiler sopalarla askerlere saldırıyor

Az bile söylenmemiş mi bu saçma lafa?

Ben sendende eskiyim.
Katagori modu olmadanda burdaydım
Hiçbir kötü söz söylemedim ve söyleyemede hakkımız yok
Bırakın türkiye gündemini sizin işiniz webmaster'lik işinize bakın.

Konu açılır açılmaz silseydiniz o zaman. Ama yöneticileriniz bunun yerine gülerek karşılamayı ve yardımı haksız bulmayı tercih etti.

T

trgy

Misafir

Her türlü görüşe saygılıyız biz ama hakarete asla saygılı değiliz. İnsanca orada hatalısın diyebilirdi. Loi bana dedi ki yanlış yorum yapmışsın ben de yorgunluktan söylemişimdir abi dedim kabul ettim. Düzgünce söylenilse birşeyler anlaşılır olabiliyor ama hakarete kaçarsa hiç doğru şeyler olmuyor.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Konu açılır açılmaz silseydiniz o zaman. Ama yöneticileriniz bunun yerine gülerek karşılamayı ve yardımı haksız bulmayı tercih etti.

Siz ilk önce kendi ülkenize yardım edin o zaman, başka ülkeyi daha sonra düşünün.
Kendi ülkemizde yardıma insan daha çok var.
Show yaparak yardım yapılmaz.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
O bölümün tamamen kapatılması taraftarıyım. Webmaster sitelerinde web dışında herhangi bir konu görüşülmemeli. Diğer bir webmaster forumunda bu tarz bir olay nedeni ile tüm mesajlarımı editleyip üyeliğimi kapattırdım.

Konuya dönersek , siirvehikaye rumuzlu kişi oradaki bir yöneticinin yazdığı mesajı yanlış yorumladı ve bu mesaja haklı veya haksız sert bir tepki verdi. Zaten konuda kaldırılmış , bence o kişinin banıda kaldırılsın ve bir uyarı olarak hesabına eklensin. Yada en azından süreli bir bana çevirilsin. Bu tip konular webmaster forumlarında açıldıkça tartışmalarda her daim olacaktır.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96

olayı saptırtmayın, şimdi ben sana "Beynine tüküreyim varsa senin " desem iyi mi,

her forumda ban sebebidir bu

X

Xman

Misafir
Gürkem hocam sakin olalım lütfen, olayın açılan konuyla yada r10, iyinet muhabbetiyle bir ilgisi yok, o şahsı banlayan benim Trgy kendini siper ediyor ama gerek yok buna. Kimsenin kimseye böyle bir yaklaşım göstermesi kabul edilemez, karşındaki kişinin fikrini beğenmiyorsan bunu forum kuralları içerisinde belli bir seviyede dile getirirsin, karşındakine hakaret ederek değil.

Ayrıca bu forumda hakaret ve küfür işin içine girmediği sürece kimse kolay kolay ceza almaz, ben o arkadaşın r10 nickini ve görevini bilmiyorum ama geçen hafta r10 da beni ne küfür nede hakaret içermeyen bir mesajımdan dolayı 5 gün boyunca banladılar. Kimse iyineti r10 la karıştırmasın lütfen burada haksız ban olursa buna en başta ben karşı çıkarım.. O arkadaş cezasını çekecek başka hiçbir alternatifi yok...

Gur.Kem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Her türlü görüşe saygılıyız biz ama hakarete asla saygılı değiliz. İnsanca orada hatalısın diyebilirdi. Loi bana dedi ki yanlış yorum yapmışsın ben de yorgunluktan söylemişimdir abi dedim kabul ettim. Düzgünce söylenilse birşeyler anlaşılır olabiliyor ama hakarete kaçarsa hiç doğru şeyler olmuyor.

Siz ilk önce kendi ülkenize yardım edin o zaman, başka ülkeyi daha sonra düşünün.
Kendi ülkemizde yardıma insan daha çok var.
Show yaparak yardım yapılmaz.

O gemide ölen insanlar elbet hakkını alır sizin gibilerden. Konuyu silince yaptığınız yanlışı kimse görmedi,unutulur sanmayın diye açtım bu konuyu. Devam edebilirsiniz şimdi.

olayı saptırtmayın, şimdi ben sana "Beynine tüküreyim varsa senin " desem iyi mi,

her forumda ban sebebidir bu

O lafı ben kullansam küfür edilmesine de razı olurdum. Damarına basıyorsunuz insanların.

Gürkem hocam sakin olalaım lütfen, olayın açılan konuyla yada r10, iyinet muhabbetiyle bir ilgisi yok, o şahsı banlayan benim Trgy kendini siper ediyor ama gerek yok buna. Kimsenin kimseye böyle bir yaklaşım göstermesi kabul edilemez, karşındaki kişinin fikrini beğenmiyorsan bunu forum kuralları içerisinde belli bir seviyede dile getirirsin, karşındakine hakaret ederek değil.

Ayrıca bu forumda hakaret ve küfür işin içine girmediği sürece kimse kolay kolay ceza almaz, ben o arkadaşın r10 nickini ve görevini bilmiyorum ama geçen hafta r10 da beni ne küfür nede hakaret içermeyen bir mesajımdan dolayı 5 gün boyunca banladılar. Kimse iyineti r10 la karıştırmasın lütfen burada haksız ban olursa buna en başta ben karşı çıkarım..

Banane R10'dan? Ben iyinet'te bir olay gördüm ve onun üzerine konuşuyorum. Sizi farklı bir ortamdan tanır sever sayardım, ilk mesajda söylediklerim sizin için de geçerli o zaman, yanlış tanımışım. Hakarete bu kadar karşıysanız o ölen insanlara hakaretten farksız sözler kullanan yöneticilerinize bir tepki göstermenizi tavsiye ederim.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
O gemide ölen insanlar elbet hakkını alır sizin gibilerden. Konuyu silince yaptığınız yanlışı kimse görmedi,unutulur sanmayın diye açtım bu konuyu. Devam edebilirsiniz şimdi.

Arkadaşım git televizyonda yap Show, Burası webmaster yeri.
Bu arada haberleri izle, ben izliyorum.
Siyasetçiler düşünüyor bizim düşündüklerimizi, biz kafamızı yormayalım böyle şeylere.

LaTenT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
gürkem,
Buradaki birinin o insanların ölümüne gülebileceğini düşünmen abesle iştigal. Öyle birşey olamaz. Tartışan kişiler o gülücük ifadelerini ihh ve karşılıklı tartışmada kullanmıştı. Çok duygusal bakıp heyecanlanmışsın. Bir derin nefes al rahatla gel. Burada kimse kimseden daha az müslüman veya insan değil. O banlanan kişi "beyinsiz" diye hakaret edince banlandı. Modlardan adminlerden önce biz varız. Adam orada bilimsel yazar, ihh'yi eleştirir gece İsrail'e operasyon yapar. Onu bilemezsin.

X

Xman

Misafir
Banane R10'dan? Ben iyinet'te bir olay gördüm ve onun üzerine konuşuyorum. Sizi farklı bir ortamdan tanır sever sayardım, ilk mesajda söylediklerim sizin için de geçerli o zaman, yanlış tanımışım. Hakarete bu kadar karşıysanız o ölen insanlara hakaretten farksız sözler kullanan yöneticilerinize bir tepki göstermenizi tavsiye ederim.

Kemal konuyu tam olarak okuduysan benim kişisel olarak seninle aynı fikirde olan 2 adet mesajımı görmüş olman lazım, halada aynı şeyi savunuyorum ve israile tüm kalbimle beddua ediyorum, forum admini veya sahibinin benimle aynı görüşte olmaması beni hiç ilgilendirmez, hiç kimseyede yalakalık vs. yapacak durumda değilim, Trgy da dahil bu forumda herkes beni abisi olarak görür, sitesinide forumunuda, cüzdanınıda karşılıksız teslim eder bana. Ben 40 yaşına geliyorum, her türlü maddi ve manevi hazzı tatmışım iyinette mod olacam diye kimseye yalakalık yapmam emin ol..

Şimdi Trgy gelsin o banı kaldır desin kaldırırsam en adi şerefsizim, beni iyinetten gönderir ondan sonra açar o banı..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
tartışmaya hiç bulaşmadan bir kaç şey söyleyeceğim;
Eğer şehit sayılıyorlarsa Allah şefaatlerine nail eylesin bizleri, yok sayılmıyorlarsa(ki sayıldıklarını düşünüyorum) da Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.
Ne olursa olsun insanca bir davranıştayken Hakk'ın rahmetine kavuştular, bu durumu da ülkemiz yöneticileri tarafından değerlendirilerek, gerekenlerin yapılacağı kanaatindeyim.

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Hurriyet.com da yorumları okuyorum, öyle bir toplum olmuşuz ki her an ortadan ikiye ayrılabiliriz.

Yakın bir zamanda savaş çıksa "dinciler savaşa sebep oldu" banane diyerek ülkeyi teslim etmeyi bile düşünecek kadar ileri giden fikirlere sahip ve böylece de dindarlardan kurtulacağını zanneden, nefret tohumlarıyla yanıp tutuşan, Türk olduğunu ve hatta Türk'ü hası olduğunu idda eden insanları gördükçe Yıkımın yakın olduğunu görüyorum.

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hurriyet.com da yorumları okuyorum, öyle bir toplum olmuşuz ki her an ortadan ikiye ayrılabiliriz.

Yakın bir zamanda savaş çıksa "dinciler savaşa sebep oldu" banane diyerek ülkeyi teslim etmeyi bile düşünecek kadar ileri giden fikirlere sahip ve böylece de dindarlardan kurtulacağını zanneden, nefret tohumlarıyla yanıp tutuşan, Türk olduğunu ve hatta Türk'ü hası olduğunu idda eden insanları gördükçe Yıkımın yakın olduğunu görüyorum.

Çok yanlış düşünüyorsun derim bende o zaman yorumuna
Bu düşüncelerden dolayı, O insanlar arasında ayrımlar olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5