İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sadaece ana sayfa

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitede arattım benle aynı sorunu yaşayan bi kaç arkadaş daha olmuş benim sitem 1 aylık falan ve google sadece an sayfamı indexliyor.
banlandım diycem ama aynı dönemde site açtığım bi kaç arkadaşım vardı onların siteleride aynı durumda.nedir bu olay neden sadece ana sayfam cathed'lanıyor.
addurl'den sitemi ekledim ama yok.
yahoo msn indexledi google crawl etmedi bi türlü etse pek de güzel geçinicez nasıl da sayfamı indexleticem kendisine buyur şunlarımızda var googlebot abi diye.

W

web

Misafir
banlanan site sonuclarda hic gozukmez siten banli degil.
biraz daha link almaya bak yavas yavas diger sayfalar indexlenir

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gecenin bu vakti yanıt almayı ummuyordum evet fazla linklenmedim bu doğru 6-7 sitede anca var sitemin linki bekleyelim bakalım 1 ay bekledim google için 1 yıl feda olsun o değilde mp3 koyuyoruz şu koyuyoruz bu koyuyoruz yani linkler patlıyo bi süre sonra üyelikte zorunluluğu koşmadık ne muhteşem bi site isteyen istediğini indiriyor gidiyor gelde google'a anlat.

unutkan edit:bir de google lycos'tan geocities'den verilen linkleri önemser mi ?

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sempaty'ciğim içten ve sempatik açıklaman için teşekkürler sitem çok fazla unique bi site eşi benzeri yok :) bu durumda google'ın yaptığı ayıp mı değil mi tartışırım bunu ben senle bile tartışırım, senin gibi adamla.

de link kardeşliği fikri benim kafama yatmakta organize edilirse bence kitabına da uygun yoksa google'ın beni indexleyeceği yok :)

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok abi olmuyor işte ben nba kave spor kategorisinde 3 siteden link aldım.. normal olarak da 15 siteyle falan link değişimi yaptım.. 8-10 tanesi pr 2 üstünde ama hala sadece anasayfa indexli .. ve enteresan olan şeyi de http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=20020 bu topicde açıkladım google iyice sacmladı ya... sinir oluyom walla hitler yerlerde sürünmeye başladı..

mokoko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizim bu düştüğümüz duruma sandbox deniyor.
Sandbox tan çıkmak ise o kadar kolay değil yeni olan her site sandbox da başlıyor artık.Bir yerde 6-9 ay diyordu ki evlere şenlik 9 ay sonra indexleneceksem zaten bırakırım seo meo uğraşmam hem uğraşmassam daha güzel olur siteyle uğraşırım sende öyle yap siteye bişeyler ekle gücel tut ne bilim takmamak lazım imiş başlarda google'ı fake site misin diye yoklama çekiyor yani kısaca.
eğer yahoo ve msn de indexleniyor google da indexlenmiyorsan anla ki sandbox dasın.
Evet bende çok küfrettim bu mekanizmayı oluşturan google mühendislerine haklısın.

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mokoko' Alıntı:
bizim bu düştüğümüz duruma sandbox deniyor.
Sandbox tan çıkmak ise o kadar kolay değil yeni olan her site sandbox da başlıyor artık.Bir yerde 6-9 ay diyordu ki evlere şenlik 9 ay sonra indexleneceksem zaten bırakırım seo meo uğraşmam hem uğraşmassam daha güzel olur siteyle uğraşırım sende öyle yap siteye bişeyler ekle gücel tut ne bilim takmamak lazım imiş başlarda google'ı fake site misin diye yoklama çekiyor yani kısaca.
eğer yahoo ve msn de indexleniyor google da indexlenmiyorsan anla ki sandbox dasın.
Evet bende çok küfrettim bu mekanizmayı oluşturan google mühendislerine haklısın.

abi olay tamam da bazı sitelerin anında indexlenmesi saçma bi de google botu sitemi bu ay yane 12 günde 800 kez ziyaret etmiş ama indexlememiş bu da enteresan:D

R

ramrom

Misafir
valla bende çok uğraştım indexleme için, google yeni açılan sitemi indexletirken çıldırttı beni.

önce tek sayfa alıyor, yaklaşık 2-3 hafta hatta 1 ay. bot hergün gelmesine rağmen sadece ana sayfa görünüyo.

sonra 18 e çıktı 1 aydan fazla da öyle kaldı,
sonra 22 oldu 1 ay falan da öyle kaldı.
geçen hafta 57 oldu ama 20 sayfadan sonrasının içeriği yok
bugünde 74 çıkmış ama görünen içerik sadece 4 tane gerisi sadece link olarak görünüyo ve cache e almamış.

normalde gelen ziyaretçilerin çoğunluğu google dan gelirken artık google dan 1 kişi ya geliyor yada gelmiyor.

çok saçma ve alakasız bir durum.

artık bende bıktım uğraşmıyorum, google alsın naparsa yapsın ister indexlesin isterse bann lasın.

şu an MSN den daha fazla ziyaretçi geliyor siteme.

bence takmayın çok fazla bu olayı, oturup sitenizi gelistirin bu zaman zarfında daha karlı olursunuz.

satarım sandbox ına da index i ne de.

kızdım artıkın.

tutmayın lam beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durm bende de var beni de msn indexlemiş hatta forumu da indexlemiş fakat msn den kimse gelmiyo bende bunu anlamış deilim

aoguney

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sonunda 31 sayfayı ekledi google sonunda calısmalarım sonuc verdi :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5