İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sade, en sade, cpu harcamayan kullanışlı wordpress tema

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
HERKESİN BİR DERDİ VAR BENİMKİ DE CPU BU YÜZDEN AARAŞTIRMA YAPTIM.Aradığı sade, en sade, cpu harcamayan kullanışlı wordpress temasıydı.en sonunda bulduğumu sandım ama o da değilmiş.

sade, en sade, cpu harcamayan kullanışlı wordpress tema arıyorum duyanların bilenlerin yardımına ihtiyacım var. default temayı kullanacağım ama onun da tepedeki resim yeri çok fazla ve blog discriptionu kötü duruyor. tweny ten den bahsediyorum.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
zubar güzel bir konu açmışsın, bilgisi ve tecrübesi olan arkadaşlar hem tema örnek verebilirler ek olarak wordpress'in hostta performansıyla ilgili bilgide verebilirler.

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
artemia teması nı önerebilirim arkadaşım cpu bakımından iyidir gerekli sorgu ayarlarını da yaparsan süper bi performans alırsın fakat seo açısından fazla etkili deigldir...Ayrıca cpu azalma konusunda burayı oku

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
darkwolf örneğin elimizdeki bir wordpress temasının performansı test edilebilir mi, yani wordpress scriptin boyutundan bir öngörüde bulunulabilir mi?

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
darkwolf örneğin elimizdeki bir wordpress temasının performansı test edilebilir mi, yani wordpress scriptin boyutundan bir öngörüde bulunulabilir mi?
Temanın perfonrmansı tabi test edilebilir örnegin gzip gibi eklentiler var bunları kullanırsan hedaer da sıklaştrmalar oluşturuyor ve sitenin google bakımından daha sevilen bir hale geliyor diyebilirim..

seo bakımında http://www.seohocasi.com/seo/ burdan test edebilirsin
diger sorunu tam olarak anlamadım boyutundan nasıl bir öngörü ?

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yani örneğin wordpress tema 1,4 mb boyutunda kurulan eklentiler, içerik sayısıda belli, ne düzeyde trafik kaldırabileceğini önceden test edebilir miyiz?

fasb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnove teması çok az cpu harcayan bir temadır. Bu yüzden büyük hit yapan wp tabanlı siteler bunu kullanmaktadır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5