İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sade Görünümlü SATIŞ Sitesi

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaslar
Şöyle sade görünümlü bir satış sitesi yapacak php olacak

Sitede CD DVD Dergi Kitap ve Promosyon ürünler satılacak ....

Abonelik sistemi olacak gerek e-mail ekleyenlere gerekse eski musterilere Ana sayfaya yeni eklenen yazılar otomatik gidecek ...

Böyle bir siteyi yapabilirim diğen bu yere istediği fiyatı yazabilirse sewinirim ... Elimden bir sürü shop scripti war ama benim istedigim Çok Janjanlı olmasın sade birşey olsun İnsallah Makul Bİr ücret söylerler Öğrenciyiz Söyle diyeyim Emeğinin hakkı ne ise onu söylesin...

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tşkler @Angelo Cewap werdiğin için Peki referansın war mı yaptın bir kaç site söylermisin ...
Birde MSN adresini Söylermisin

Bu arada Sitenin İsmi LinuXEvi.COM

symbiantech

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha fazla ayrıntı versen arkadaslara kolaylık olur
Örneğin Paypalmı Sanal posmu kullanıcaksın..
kategori,altkategori, vitrin olayı olacakmı?

F

fenerli

Misafir
bu isteği karşılayacak güzel bir çalışma www.theorderform.com 30$, bir iki saat içinde de özelleştirmelerini hazırlayıp kullanabileceğin bir uygulama tavsiye ederim.

DesTRuctionS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok o kadar ayrıntı istemiyorum

CD DVD DERGİ KİTAP ve PROMOSYON ÜRÜNLER katagorilerini olacak
Sınırsız alt katagori olabilecek
Taslak Şöyle
ANA KATAGORİ ( CD- DVD- DERGİ -KİTAP- PROMOSYON ÜRÜNLER)
-CD KATAGORİSİ
---A CD
------ A1 CD Resim - Ürün İsmi ( A1 CDsi ) - XBoş TabloX - SATIN AL
------ A2 CD Resim - Ürün İsmi ( A2 CDsi ) - XBoş TabloX - SATIN AL
------ A3 CD Resim - Ürün İsmi ( A3 CDsi ) - XBoş TabloX - SATIN AL

---B CD
.
.
.

XBoş TabloX : CD ve DVD olunca KAC CD-DVD oldugu yazacak Kitap ve dergi olunca yazarı weya yayınevi . Promosyon Ürünler de ise üretici firma şeklinde

SATIN AL Tıklayınca Sadece o üründen sipariş olarak seçilsin yani ziyaretçi bir daha doldurcagı forumda o ürünü seçmesin direk o üründen sipariş edildiği belli olsun
Forumda İsim Soy isim Telefon Mail Adres wede Eklemeler
Siparis Basarılı bir sekilde doldurunca Banka bilgilerim filan yazsın
Bu form mail adresime gelsin wede admin panelin de okunabilsin

Mail Listesi Tutabilsin .

Ana Sayfaya Haber Ekleme Şeklinde gibi olsun yeni eklenen ürün weya Güncel haber ekleme şansım olsun buraya eklenenler haber-bilgiler mail listesine ekletenler maillerine otomatik gittisin.. Oyle sanalpos paypal filan olmasın gerekmez...

bu şekilde php ye yapabilcek arkadas arıyorum Çok işim war yapamam diye web master arkadaslar Siteyi ana şablonlar halinde kodlamasını yapsa bile yeter grafik we tasarımı elimden geldigince yapmaya çalışırım ...Fiyat ile MSN Adresiniz yazmayı unutmayın arkadaslar

@angelo kusura baqma dostum kendini Çok beyenmiş gibi yazmışsın.Senle Hiç anlaşamayız.

Linux34.com tarzında birşey istiyorum fenerli saol ama ben hazırdan ziyade özel siteye ait hazırlamıs istioyrum scripti bulması sorun deil

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kendimi begenmem yaptigim isi begeniyorum ama orada kendini begenmislik adina birsey yazmaya calismadim. 1 senedir bu forumda 600 mesajim var daha once kapanan bir cok forumda senelerdir ismi duyulan bir insanim, genelde birileri gelip de ben bir is yaptiracagim ama size nasil guvenebilirim deyince komik buluyorum hepsi bu. Bu yuzden referans olarak birilerini gostermek garip geliyor bana. Referans olarak bu forumdaki gecmis postlarima WHT'ye girip Aras-Ferra yazarak oradaki postlarimi inceleyebilirsin bu nedenle referans kendimim yazdim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5