İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sadece 10 Tl' ye . Hostuylar Berabar Durum Beğeni Uygulaması Kuruyoruz. İçeri !!

08hopa08

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim yaptığımız uygulamayı kimse ücretli şekilde Satamaz Ücretsiz şekilde ws de dağıttık Videolu anlatımda yaptık sen kim oluyorsunda bunları ücretli Kurulum yapıyorsun ? Kuramıyan olursa biz ücretsiz şekilde kuruyoruz Bİz Ücretliye şatışa inat ücretsiz Paylaşım yaptık . az emeğe saygın olsun

DurumBegeni

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kardeşim Durum Şöyle Ssl Sertifikalı sunucular var elimizde onun için 10 tl dedik hostuyla beraber veriyoruz 1 yllık yoksa emeğe sonsuz saygı.

Avantaj

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Host Satısı ıcın YS belgenızı koyarmısınız ...
+ Kurulum Detayları vb R10 ve dıger webmaster forumlarında var
dosya ve kurulum anlatımı vıdeolu .

aykutbaba008

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bizim yaptığımız uygulamayı kimse ücretli şekilde Satamaz Ücretsiz şekilde ws de dağıttık Videolu anlatımda yaptık sen kim oluyorsunda bunları ücretli Kurulum yapıyorsun ? Kuramıyan olursa biz ücretsiz şekilde kuruyoruz Bİz Ücretliye şatışa inat ücretsiz Paylaşım yaptık . az emeğe saygın olsun

Bana Açarmısın Uygulama ? :ağla::ağla: Ulaşmak İstersen

LİNK:http://www.facebook.com/profile.php?id=100003362224347&ref=tn_tnmn

Bana Burdan Ulaşa Bilirsin:harika::harika:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5