İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sadece 15 günlük Sürede 20.000-30.000 TL Kazanmak İsteyen Bir Ortak

isfikri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Balıkesir, Manisa ve İzmir Çevresinden Sadece 2000 TL Sermaya Koyabilecek 10-15 Günde En Az 20.000 - 30.000 TL Kazanç Elde Etmek İsteyen Ortak Arıyorum. Söz Konusu İş Network Marketing, gibi bir iş KESİNLİKLE DEĞİLDİR. Çok mantıklı ve %100 Kazanç Garantili Bir İş. İlk Defa Yapılacak Proje Olup, Ortak Aramamın Sebebi 24 saatlik zaman alacak bu işte bir kişiye daha ihtiyaç duymam.Balıkesir, Manisa ve İzmir Çevresinden Olmasını Özellikle İstiyorum, Bu sayede, Yüz Yüze görüşme Şansımız Olur. Ancak Başka İllerden Olmasıda sorun Olmaz Bu Proje İçin İkamet Edilen Şehrin Her Hangi Bir Önemi Yok. Bana Ulaşmak İçin Buradan Özel Mesaj Yollayabilirsiniz. Mutlaka Geri Dönüş Yapılacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5