İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sadece anasayfa indexleniyor!

dorm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba
denyıl mp3 portalını kulladnığım sitem www.mp3ortami.com un sadece anasayfasında geçen mp3lerden hit gelio. yani google sadece anasayfayı indexlemiş diğer yerli mp3 ve yabancı mp3 l-sayfalarını indexlememiş. indexlemesi için yapabilceğim bşi var mıdır? tavsiyeleriniz nelerdir?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) bugünlerde böyle arkadaşım anasayfadan ilerisi ne zaman indexlenir allah kerim.

Benim öğüt niteliğinde gördüğüm bu konudaki arkadaşların yaptığı değerlendirmeler;

1- Pr5 ve üstü sitelerden link al.
2- optimizasyon konusunda adam gibi dersine çalış
3- copy paste diil adam gibi şeyler üret
4- URL kısa oLması.

ben bu soru karşısında bu cevapları almıştım sende bi değerlendir istersen. ama en önemli kısmı bi süre bekle sabret :)

iyi çalışmalar

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Deep crawl dediğimiz yani googleun index.htm altı sayfaları da indexlemesi biraz zaman alır. tamamen google efendinin keyfine bağlı... Tabii eğer yuksek PR varsa bu değişir ama yeni bir sitenin direkt yuksek Pr ile baslaması cok zor..
Bu arada sadace benden mi kaynaklanıyor bilmiyorum ama siten açılmıyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5