İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sadece anket doldurarak para kazanın (Güvenilir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

damonsalvatore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 4372

Merhaba sizlere yeni keşfettiğim bir sistemden bahsetmek istiyorum.. Sistemin adı Paidviewpoint.. Sistemin amacı sizlere belirli anketler doldurtarak görüşlerinizle para kazanmanızı sağlamak.. Sistem oldukça yeni..

Tabi bu sistemi paylaşmamın sebebi onu diğerlerinden ayıran bazı özelliklere sahip olması...

*Anketlerin kısa olması
*Ücretin anket başına değil soru başına verilmesi.. Bu demek oluyor ki anketi bitirmek zorunda değilsiniz.. Anketi tamamlayamama durumunda cevapladığınız sorular boşa gitmez cevapladığınız soru başına ücret alırsınız..
*Paypal yolu ile ödemenizi alırsınız
*Ödemenizi almak için yüksek miktarlara ulaşmanız gerekmez. 14.50 dolara yetiştiğiniz anda parayı hesabınızda bilin.

-Bir avantaj daha var ki bu avantaj hem size hem bana yarar sağlıyor.. Referansla bir üye geldiğinde sizin referansınızı kullandığı için hem siz hem de o kazanıyor.. Referansı kullanan her iki tarafında bir şeyler kazanıyor olması süper bir avantaj... (referansla giden üyelere başlangıç için hiç anket doldurmadan 0.80$ kazanıyorlar)

İlgilenen arkadaşlara duyurulur..

EDİT (kurallara uygun olmayan paylaşım)

damonsalvatore

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
h t t p : / / w w w .p t c - i n v e s t i g a t i o n . c om/pages/paidviewpoint.aspx buyrun üst düzeyde bir ödeme kanıtı.. bekleme süresi 72 saat..

refsiz link kullanmanızı tavsiye etmem kazancınızı arttırmak açısından ama tercih sizin.. Slashtan sonra kodu silerek refsiz linke ulaşabilirsiniz.. ;)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
h t t p : / / w w w .p t c - i n v e s t i g a t i o n . c om/pages/paidviewpoint.aspx buyrun üst düzeyde bir ödeme kanıtı.. bekleme süresi 72 saat..

refsiz link kullanmanızı tavsiye etmem kazancınızı arttırmak açısından ama tercih sizin.. Slashtan sonra kodu silerek refsiz linke ulaşabilirsiniz.. ;)

Ödeme almadığınız konuları buraya eklemeyin. Ben de bilirim gidip tüm affiliate sistemlerinin linklerini refli olarak gelip buraya eklemesini. Uğraşıyorsanız tamam, ama ödemenizi alın, güvenilirliğini kanıtlayın sonra gelip buraya konu açarsınız !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5