İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sadece Merak...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WoLeRiNe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gereksiz yorum ve tartışma olmasın. Konuyu farklı yönlerede çekmeyin. Bilen var ise söylesin sadece. Nixcon Şubatta yenileniyoruz dedi siteyi kapalı tuttu. Şu an açık ama ben yeni birşey göremedim. Yeni ne var bilen söyleyebilirmi?

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
network değişti.
oyun sunucularında lag ve loss sorunları giderildi.
çalışan sayısı 2 katına çıkarıldı.
yerinde co-location hizmetine başlandı.

bu kadarını biliyorum

70L64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla bende bi bakiim dedim bugün baktım bişey değişmemiş ama forum açılmışta kayıtlar 3 marttan itibaren aktıf olcakmış :)

ayturk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dün Tam Adreslerini Yazmışlardı

Bugün kaldırmışlar...

Mecidiyeköy yazıyordu...

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
network değişti.
oyun sunucularında lag ve loss sorunları giderildi.
çalışan sayısı 2 katına çıkarıldı.
yerinde co-location hizmetine başlandı.

bu kadarını biliyorum

Evet tüm bunlar dışında sitesi yenilendi ticket sitemi açıldı forumları kullanıma açıldı.. Adres konusunda eski adresleri Nixconun müşterisi olanlar bilir fatura adresleriydi. Kurumsal kimlikleri değişti şimdi N.I.S Bilişim A.Ş oldu ve adreslerinide düzenlemişler yeni gelen faturalarda şimdiki veri merkezinin adresi yazıyor.

Ancak iyinet forumlarında birkaç yönetici arkadaş nixcon hakkında iyi yorum yapılmasına karşı sanırım bu konuyu kitleyeceklerdir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Söylenecekler söylendi, aynı soruların sorulması ve sonunda hafiyelik ortaya çıkacaksa kitlemek durumunda kalıyoruz. Dünyanın hiçbir yerinde ciddi bir şirketin nerede olduğu veya adresinin tam olarak ne olduğuyla ilgili bu kadar konu/sohbet yapılmaz. Dolayısıyla baydı, oranın forumları da açılmış diyorsunuz, orada tartışabilirsiniz bol bol.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Söylenecekler söylendi, aynı soruların sorulması ve sonunda hafiyelik ortaya çıkacaksa kitlemek durumunda kalıyoruz. Dünyanın hiçbir yerinde ciddi bir şirketin nerede olduğu veya adresinin tam olarak ne olduğuyla ilgili bu kadar konu/sohbet yapılmaz. Dolayısıyla baydı, oranın forumları da açılmış diyorsunuz, orada tartışabilirsiniz bol bol.

Haklısın telefon edip sormaktan üşenenler artık kendi forumlarında sorularını dile getirirler. Telefon numaralarınızı PM olarak gönderirseniz size telefon ederek bende sorularınıza cevaplar üretebilirim.

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3

kilitleyin, bu adamların reklam başlıklarından baygınlık geldi iyinette herkes bir adet server kiralasında adamlardan kurtulalım, hayır sırf kilitlensin diye polemik yapasım biel geliyor

Destek elemanları 2 katına çıkmış evet, birken 2 kişi olmuşlar,

http://www.nixcon.com.tr/forum/index.php?act=Stats&CODE=leaders

Sağdan soldan server resmi bulup DC animasyonu hazırlamışlar TM template ile... Özellikle de DC ile ilgili verilen teknik bilgiler beni hayran bıraktığı için bu değişimden sonra 7-8 tane sunucu kiralamak istiyorum ama bildiğin üzere sıradayım binlerce kişi murat muhallebicisnde sırada sunucu bekliyorlarmış...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5