İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sadece paypal la alışveriş yapılan websitesi

kafkamarket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar sadece paypal la alışveriş yapılan bir websitesi yapma projem var, paypalın hesaptaki paralarını tl ye çevirmede sıkıntı var mı veya bu tarz bir alışveriş sitesi, sağlık lı çalışır mı artıları veya eksileri ne olur bu sistemin bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. şimdiden teşekkürler.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Para çekmede bir sıkıntı yaşamazsınız, en geç 2 haftada para hesabınıza geçer. Ancak piyasada çok fazla paypal kullanan çoluk çocuk var. Ve bunların ürünü aldıktan sonra yapacakları dispute işlemleri canınızı sıkabilir. Buna hazır bir altyapı hazırlamanızda yarar görüyorum.

kafkamarket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dispute yi nasıl önleyebilirim

yanıtladığınız için teşekkürler peki dispute yi nasıl önleyebilirim?

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
Bunu çözmebilmenin herhangi bir yöntemini bulsaydım inanın bana bu projeye 4 sene önce başlamıştım ;)

Yukarıda söylediklerim bir yana işinizi düzgün ve evraklı yaptığınızda, haklı olduğunuz ve malı gönderdiğiniz noktada dispute'dan korkulacak bir durum yok aslında. En fazla PP paranıza bir süre el koyar. İspatlarınızı sunduğunuzda büyük ihtimalle para size geri döner.

Sonuçta ciceksepeti.com gibi büyük bir firma bile çok uzun süredir paypal ile alışverişi kabul ediyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5