İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sadece tıkla Ve Kazan [Hemen katıl kaçırma]

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben şimdiden dvd kazandım bile çok kolay bir yarışma..
Yapmanız gereken tek şey üye olup maili onaylayıp çarkı çevirmek Beklide İpod Nano senın olacak !!!

Yeni yıl hediyen TYTZ'den!

Binlerce DVD, yüzlerce Momentus saat , 5 iPod ve Tatilsepeti.com'dan 2 kişiye 2 kişilik Uludağ tatili! TYTZ'ciler kazanmaya devam ediyor!

Yeni yıl heyecanının içimizi kıpırdatmaya başladığı bu günlerde TYTZ'cilerin ajandası yine eğlenceyle dolu. Doritos'un sponsor olduğu partiler, hayata anlam katan hediyeler yılın son günlerinde de TYTZ'cileri bekliyor. Şanslı TYTZ'ciler; binlerce DVD, yüzlerce Momentus saat, 5 iPod ve 2 kişi 1'er arkadaşıyla Tatilsepeti.com'dan Uludağ tatili kazanıyor!

Bu mükemmel hediyeleri kazanmak için yapman gereken tek şey aşağıdaki linkteki çarkın üzerine tıklamak. Bakalım TYTZ çarkı hangi hediyede duracak, TYTZ'nin yeni yıl hediyesi ne olacak!

HEY TYTZ'Cİ! HAYDİ DURMA! HEMEN TIKLA!

MOMENTUS
Yeniliklerle dolu, modern tasarımlarıyla Momentus Saatleri, kaliteyi ve şıklığı bir arada sunuyor. Merkez Saatçilik tarafından piyasaya sunulan Momentus'un yeni modeli H103 alarm, gerisayım, zemin aydınlatma gibi pek çok özeliiğiyle spor tarzı ve şıklığı birleştirenler için ideal bir saat.....Tasarımlarıyla moda yaratan Momentus yeni modeli H103 ile tarzınıza yeni bir renk katıyor.

www.tytz.com

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon yanlış vermişim link düzeltildi çabuk olun derim ben size yoksa kalmıyacak valla herkes sömürüyor :D

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Şanslı gününde değilsin!
Üzülme, burada sürprizler bitmez. TYTZ.com'u takip etmeye devam et."

Diğer bir deyişle: "Çöle seyahat kazandın, kutup ayısı hediyeni teslim almak için acele et."

üye olunca çıkan mesaj da süper:
<var=0; text: login olunmalı

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gönderirler bu güvenli bir site..
2.üyeliğini denıyorsan bazıalrında gelmıyor , bunun için şifremi unuttum de , ve kayıt olduğun mail adresini yaz öyle geliyor aktivasyon maili genellikle junk mail yerıne gelıyo

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 dvd(hepsinden birer tane) bi de saat aldım.. inş. hepsini yollarlar, hepsi de aynı adres inş. sorın çıkarmaz...

huseyinb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar aynı adresi mi veriyorsunuz baya bişey kazandım, hepsine ev adresimi yazsam bir sorun olur mu, şimdilik farklı adresler yazdım bu arada hepinize bol şanslar :) ayrıca 4 dvd seçeneğiniz var 6 oldu benim 2 si aynı yani, eşe dosta göndercem :D isteyen varsa adresini pm atsın 1 tane dvd film gönderim.

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla farklı adres olsa yazıcam da eş dost desen anlamazlar nerden geliyo uğraştıramam milleti(daha doğrusu kendimi) denedim artık.. sonuç ne olcak...

Y

yildizhosting

Misafir
Tebrikler sedatyildiz1!

iPod nano kazandın!

Hediyenin sana ulaşabilmesi için
üye bilgilerini güncellemeyi unutma!

Acaba ne zaman dağıtıma başlanıyor ? bilen varmı arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5