İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sadece yuhhh diyorum

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek kelime, bende YUHH derim
acaba ziyaretticisi varmi

B

beynit

Misafir
Google için insanlar bu kadar uğraşıyorlar ne kadar yazık , oysaki internetten biraz araştırsalar , google bot'nun geldiğindeki headerına baksana çok daha kolay tek bir dosyayı import edicekler .

Neyse sonucta site adamın bizede Ctrl - F4 düşer.

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu insanın 4000 civarı hiti var bana mail atmıştı pop up değişimi yapalımmı diye cevap vermemiştim görünce bu yazıyı.

Z

zeynelkoc

Misafir
isterse 100.000 tane kelime yazsın ziyaretçi kelimelere değil içeriğe bakar içerik olmadıktan sonra senin 1 günlük ziyaretçiye ne ihtiyacıın var sana lazım olan sürekli ziyaretçi

arkadaş bu tür kelimelerle pop-up değişimlerle 4000 tekil yapiyormuş bu hit ne kadar işe yarar orası tartışılır...

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
+ diğer sitelerden gizli iframe açılıyor bunu unutmayalım :)

E

erotika

Misafir
gizli iframe felan açmıyor. Günlük hiti de yazdığı gibi 9000 ~ tekil civarı. Yalan değil bu bir gerçek. Nereden biliyorsun ve eminsin demeyin, orası bende kalsın ama işe yarıyormuş demekki.

Bizim yöntemleri kullanıyor ne güzel işte :p.. !

S

sevdik

Misafir
adam uyanik da biraz cahil bari surda su kodu yazayim da eklesin garibim :)

<font color="#F1F1F5"><span style="font-size: 1pt">

kardes idoclub musun idobay msin ne bu kodu koyki kelimeler görunmesin yaws ayrica adam bir kaç yere reklam vermis pop-up olarak hak verin dürüstce elin teriyle hit aliyor terbiyesizler adami cekemiyosunuz :p ona kolay gelsin bize de izlemek...

Çünkü biz ilk once iyinette sitelerini kaydetmis kisiler once iyinetteki uyeliginizde site adinda bel alti kelimeler yazmayin düsürt olsun ondan sonra bu adama birsey diyelim burda daha buyuk ayip isleniyorda duyan yok duyup da isine gelmeyen cok

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne yöntemi ne bilmem nesi..
Düpedüz basit amatörce bir hile..
Neye yarar?..
Hitemi?.
4000 Hitinden kaç tanesi bilgisayarını açınca direk adres bar'a url'yi yazıp entera basıyor.. Bence 10...
Gelenler nerden geliyor google, peki ne arıyorlarda geliyor hede,hödö peki bulabiliyormu hayır..?
Peki böyle sitelere hiti 10000de olsa eg-zotik siteler dışında reklam alabilirmi zannetmem, peki niye? -Çünkü 10000 hitten hiçbirisi geçerli hit değildir, geçerli hit değil demek ordan burdan yanlışlıkla giren kişilerdir reklamlarda onların ilgisini ne kadar çeker bilmem..Örneğin kendi sayfamda sadece ana sayfada google reklamları kullanıyorum menü ile aynı renkleri kullandığımdan günde %10 luk klik oranı oluyor..Gerçi kazandırmıyor ama yine gelen ziyaretçiyi öyle veya böyle yönlendirebiliyorum..Böyle siteleride hiç sevmiyorum sevmiyeceğim..

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
" xmlsr " size katılıyorum evet bu hit olabailri ama dediği gibi dogro dürüs reklam alamaz benim alalha şükür 2000-2500 tekil hitim var ve bu hit iel sayfada melodi + amedya dan ürün + reklam veren sitelereden allaha şükür kazanıyorum..

ve hitimdenden menunum yani gelen hit bana bişiler kazandırıyor yani böle 10000 hitim olupta hiç kazanammaktan iyidir..

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:
" xmlsr " size katılıyorum evet bu hit olabailri ama dediği gibi dogro dürüs reklam alamaz benim alalha şükür 2000-2500 tekil hitim var ve bu hit iel sayfada melodi + amedya dan ürün + reklam veren sitelereden allaha şükür kazanıyorum..

ve hitimdenden menunum yani gelen hit bana bişiler kazandırıyor yani böle 10000 hitim olupta hiç kazanammaktan iyidir..

elbette, elbette, elbette..
...

E

erotika

Misafir
Arkadaşlar ne derseniz deyin, bari sitenin forum bölümüne bir bakın. 10'u yazıp giriyormuş felan, biraz daha iyi düşününüz. Ayrıca 4000 değil 8 9 bin. :)

Site iel alakam yok ancak drumu bildiğim için yazıyorum, yanlış anlaşılmasın.

OguzKaganAslan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
10
Spam report successfully submitted

Thank you for submitting this information. Your report has been received and will be investigated.
We appreciate your help in improving the quality of our search results.

ben hallettim sevgili spam idoclub arkadaşımızı... bi kaç gün sonra google dan banlanır...

G

gariban

Misafir
baya bir zaman geçmiş ama banlanmamış :)
arkadaşlar şu an üstte banhsettiğiniz gibi pop up felana açmıyor sanırsam ben görmedim en azından
bahsettiğiniz gibi 4000 de değil webservise baktım 13 bin 14 binlerde burada 10 - 11 binlerde bi kontrol ederek yazarsak daha iyi olur :)
ayrıca forum bölümüne bende bakmanız lazım, 40 bin üyeye yaklasık günün her anı en az 500 online'ı var.

Bence birilerine kötülerken biraz kendimize birazda kötüledğimiz konu hakkında ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyalım

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gariban' Alıntı:
baya bir zaman geçmiş ama banlanmamış :)
arkadaşlar şu an üstte banhsettiğiniz gibi pop up felana açmıyor sanırsam ben görmedim en azından
bahsettiğiniz gibi 4000 de değil webservise baktım 13 bin 14 binlerde burada 10 - 11 binlerde bi kontrol ederek yazarsak daha iyi olur :)
ayrıca forum bölümüne bende bakmanız lazım, 40 bin üyeye yaklasık günün her anı en az 500 online'ı var.

Bence birilerine kötülerken biraz kendimize birazda kötüledğimiz konu hakkında ayrıntılı bilgiye ihtiyaç duyalım

böyle geçmiştiki konuları bulmayı çok seviyorsunuz :D

neyse ben cevap vereyim.

burda bahsettiğimiz olay popup değil. sayfanın altındaki yazılar. kaç sayfa yazı olduğunu galiba görebiliyorsundur...

Hit olayıına gelince kaç olduğunu bilmiyorum ama bu yazıların yazılma tarihine bakarsan 1 aydan daha fazla olmuş ve o zamanki hiti bu civarlarda olabilir.

Bence sen yorum yaparken biraz inceleseydin tarihleri bahsedilenleri o zaman daha iyi olurdu...

saygılar...

.Onur.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mükemmel bir optimizasyon. Google'dan ban yeme optimizasyonu :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5