İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sadecehosting.com 25 ytl mi ödeyemedi.

eryamanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
www.sadecehosting.com bilindiği üzere kaliteli hizmet sunuyor gözükmekte fakat hosting aldınız ve beğenmediniz paranızı ödemiyorlar.
Geçenlerde hosting aldım database de karakter sorunu ortaya çıktı yüklemeyi onlardan yapmalarını rica ettim çünkü utf8 desteğini panelden veremiyordum db büyüktü ilgilenmediler.
Daha sonra 2 gün geçmişti geri ödeme istedim ve burda gerçek yüzleri çıktı ortaya cevap bile vermediler.
DEMEKKİ BÜYÜK ŞİRKET BÖYLE OLUNUYOR.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Geri ödeme hizmetleri yoksa ödememeleri normaldir. Sitelerindeki Hizmet Sözleşmesi okuyun derim eger varsa geri ödeme ile ilgili yazı o zaman yetkili merciye başvurun ama yoksa geri ödeme hizmetleri yaptıkları normal derim.

eryamanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geri ödeme hizmetleri var hizmet danışmanı bana fatura bile göndermedi ayrıca paramı ödemiyorsun fatura kes dedim onuda yapmadı :S

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İstege baglı sipariş iptallerinde geri ödeme yapmadıklarını duydum. Hizmet Sözleşmesi de geri ödeme ile ilgili yazı göremedim.

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
geçerli bir sebep yoksa geri ödeme yapmazlar fakat bir sebebin varsa yapmak zorundalar. bildiğim kadarıyla artık internette yapılan bütün alışverişlerde 1 ay para iade hakkınız oluyor. bu geri ödeme hizmetini şirket size sunsa da sunmasa da 1 ay içinde para iade hakkınız bulunmakta.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadecehosting yıllardan beridir bu piyasanın içinde var,güvenilirler de ama sorsanız çalışır mısın diye,hayatta çalışmam. Ama 25 ytlyi ödeyemecek bir firma değil,mutlaka bir ayrıntı vardır.

BlaCK_and_WHiTe

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
29
3.1: sadecehosting, müşterinin talebi üzerine sipariş olarak ilettiği hizmetleri sağlayacaktır. Siparişin kabulü mesajı ile sadecehosting ilgili ücreti tahsil ettiğini kabul edip söz konusu siparişte belirtilen hizmeti vereceğini taahhüt edecektir.

bu maddeyi dikkate alacak olursak sizin anlaşmanızda sql yüklemesi var mıydı acaba? Sonuçta sql yüklemesi de para ile yapılan bir işlemdir.

eryamanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sql deki karekter sorunu hosting firmasından kaynaklanmaktaydı bu durumda hizmet sağlamamış oluyor. yani paramı ödemek zorunda

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
25 ytl lik pakete kaç mblık sql yüklediniz merak ettim.

İstediğiniz hizmetin değerinin 25 ytl den fazla olma ihtimali varmı?

3-4 farklı yöntem var TR karakter sorununu çözmek için. Onları denedinizmi?

Bumber

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Scripte (ki phpdir zannedersem), ufak bir kod eklemesi ile karakter sorunu aşılabilmektedir, host firmasına çamur atmayada o kadar gerek yok bu olay mysql un yeni versiyonlarından kaynaklanmaktadır, config dosyasındaki öntanımlı karakter setindende kaynaklanabilmektedir, çözüm üretmek elinizde.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hizmet Sözleşmesinde
geri Ödemenin şu kadar günde olduğu yazılı ise
ve sen o süre zarfında para iadesi istedi isen?

Ve sana Faturanı kesmediler ise haksızdır..
1. yol : Faturanı vermediği için Vergi kaçırma ile ilgili şikayeti sana en yakın vergi dairesine yapabilirsin..

2:geri ödeme olduğu halde ödemeni alamadı isen: bunu yasal olarak alabilirsin Örneğin Tazminat davası açsan %100 haklı olarak işlem yaptırabilirsin..

( haklı isen yüklü miktarda tazminat alabilirsin ve o hosting firmasına ayrıca yüklü miktarda para cezasına çarptırılır )
( ama haklı isen )
bence bunu konu açmak yerine yasal olarak hakkını ara
ve böylece diğer kişilerde u duruma düşmemiş olur.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca : bir hosting firması senin DB lerinde meydana gelen Tablo hataları olsun benzer hatalar olsun bunlari düzeltme gereyi duymaz..
Hosting Firması sana HOSt sağlamak ve sağladığı alanı açık tutmakla yükümlüdür..
Sen hosting alip mysql ayarlarını yaptıramazsın bu hakkın tabiki yok rica edersin hostingcinin vicdanına kalmiş mysql ile ilgili prblemini düzeltmekte..

Lakin bu Mysql Problemi makine içerisinde genel yaşanıyor ise Bu problem Hostingciden kaynaklanır Ve düzeltme sorumluluğu taşır.!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

kimseyi karalamadan hak yemeden her iki tarafında düşünceleri düşünülerekten yorumumu yaptım :)

eryamanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) sadecehosting.com un hedefleri büyük kullanıcılar sizi umursamıyolar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5