İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sademuzik.com Tüm Haklarıyla satılıktır.

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
http://sademuzik.com

14 ağustos 2009 tarihinden itibaren aktif halde devam etmektedir. dinleyiver.com'un devamı olarak açılmıştır. Site php ve MySql tabanlıdır. Müzik dinleme ve paylaşma üzerine kurulmuş bir sistemdir. Günlük ortalama 10,000 tekil ve 60,000 üzeri sayfa gösterimi olmaktadır ( kaynak : analytics ). Script kodlaması ve altyapısı özel olarak yapıldı. Yönetim paneli mevcuttur. Satma nedenim 2 senedir aktif olan bu altyapı üzerinde hiç reklam döndürmemiş olmam ve sadece bana külfet olması. Reklam koymamamın sebebi ise hep kaliteli reklamlar olsun istemem. ( şu anda adtech reklamı mevcut günlük 3 - 5 $ getirisi var ! ), alexa bilgileri

Site şu anda tekbir sunucu üzerinden çalışmakta, sunucu ücreti aylık 380 TL, alacak kişi kendi isteğine göre bu sunucu üzerinden devam edebilir yada kendi sunucusuna taşıyabilir.

Sitenin upload bölümünü kapattım, alan kişi aktif edebilir.

Site için istediğim ücret : 1000 TL

site ile ilgili görüşmek isteyenlar a[at]soyturk.com msn adresini ekleyebilirler.

sakli_duslerr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu siteyi dinleyiver zamanından biliyorum.

Gerçekten çok kaliteli bir sistem ve farklı bir müddet acaba hazır bir scriptmi diye cok aramıştım.

Hayırlı Satışlar.

frmxp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gerçekten harika :)

mp3 indirme bölümü sakata getirebilir ama

hayırlı satışlar...

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Merhaba,

Müyaptan üyelik alınsa kapanmaması için aşşağı yukarı ne kadar fiyata patlar bir fikriniz var mı ?

Ona göre düşünebiliirm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5