İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SadeMuzik Popup Affiliate Sistemi ( 1K = 1YT )

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
sademuzik.net adresi üzerinden erişebildiğiniz sademuzik affiliate sistemi ile boşta duran hitinizi değerlendirebilirsiniz. yapmanız gereken SadeMuzik Affiliate Sistemi adresine girip başvuru formunu doldurmak ve üyelik onayını beklemek.

üye olduktan sonra login olup size verilen ve sayfanın üstünde bulunan URL ye popup veya banner yolu ile hit yollamaktır. hile yapan kişilerin hesapları ödeme kesim günü kapatılacaktır. sonra yok efendim erken kapatsaydınız demesinler bizde o zaman onlara hile yapmasaydınız deriz

ücretlendirme 1000 tekil için 1 YTL dir. ücret az gibi gereksiz mesajlarda yazmayınız. ücret gayet makuldur kanımca.

site URL = http://affiliate.sademuzik.net
ÖR Affiliate Link = http://affiliate.sademuzik.net/ad.php?affid=12343

Müzik siteniz varsa ve oradan hit yollayacaksanız ayrı bir başvuru yapıp. baka bilgileri alanına sitenizin URL sini de yazınız. müzik siteleri için oran 1000 tekil = 1,3 YTLdir

dsgnr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilk ay ödemeleri yapılmıştır.güle güle harcayınız.

Resellerim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sedoya park edilmiş site budurumda gelen ziyaretçileri sayacakmı ?

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ortaklık sistemi bitti. Klipler uyarı aldı sanırım müyaptan.

HuNTeRLoRD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla ben de kullanaaktım ama neyse başkasını buluruz biz de :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5