İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağ üst köşedeki reklam için öneri

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağ üst köşeye koyduğunuz reklamı, 468*15 bağlantı birimi yaparsanız daha hoş duracak gibime geldi :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Önerinizden dolayı teşekkürler. Teknik ekibimiz şu anda tasarımda iyileştirmeler konusunda çalışmaktadır. Önümüzdeki günlerde tasarım ve reklamlarla ilgili değişiklikler yapılacaktır.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
x15 olursa standart dışına çıkılmış olur.
Bu da doğru düzgün reklam çıkmaması demek.
Bence yerinin değiştirilmesi daha mantıklı.

ekomer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
x15 olursa standart dışına çıkılmış olur.
Bu da doğru düzgün reklam çıkmaması demek.
Bence yerinin değiştirilmesi daha mantıklı.

Yok bence orasi mukemmel bir yer. Zaten ben iyi anlatamamisim :) simdi anlatayim. Reklam birimi oraya yakismiyor goruldugu gibi bosluklar birakiyor. Ama oraya baglanti birimi koyarsaniz o kayma sorununu cozersiniz ve daha estetik durur.
X15 olmasi da standartlarin disina cikmak demek olmuyor. Baglanti birimlerinin normal uzunlugu o :)

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Yok bence orasi mukemmel bir yer. Zaten ben iyi anlatamamisim :) simdi anlatayim. Reklam birimi oraya yakismiyor goruldugu gibi bosluklar birakiyor. Ama oraya baglanti birimi koyarsaniz o kayma sorununu cozersiniz ve daha estetik durur.
X15 olmasi da standartlarin disina cikmak demek olmuyor. Baglanti birimlerinin normal uzunlugu o :)

Görünümle ilgili bazı köklü değişiklikler yapılması planlanıyor. Teknik ekip çalışıyor bakalım neler çıkacak ortaya.

Rank yakışmış bu arada hayırlı olsun :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5