İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlam Aspnet Coderi Aranıyor!

cengizzz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aspnet tabanında küçük bi uygulama yazabilecek bir coder aranıyor bilginize...
İlgilenenler Pm atsın.

Sting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uygulamadan bahsetsen yardımcı olan çıkacaktır. burdan söyliyemem diosan pm at bana.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Asp.net çıktıktan sonra birkaç sene Türkiye'de çok çok az sayıda insan asp.net kullandı. Ama şuanda çok fazla insan özellikle resmi kuruluşlar.. veya kişisel siteler asp.net e geçiş yapıyor olsalar da iyinet de asp.net kullanıcıları benim de gördüğüm kadarıyla çok çok az.

Çoğunluk phpci sonra aspci.. Aspcilerin çoğunluğu asp.nete geçmeme kararı aldı. Bunların da dışında Joomla gibi Phpnuke gibi kapsamlı modullere sahip cms ler yüzünden webmasterlar tembelleştiler.

Bu arada sting wardom.org bir ara satılıyordu falan.. Bir ara kapatılmıştı vs..vs. Son durum ne ?

Sting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Asp.net çıktıktan sonra birkaç sene Türkiye'de çok çok az sayıda insan asp.net kullandı. Ama şuanda çok fazla insan özellikle resmi kuruluşlar.. veya kişisel siteler asp.net e geçiş yapıyor olsalar da iyinet de asp.net kullanıcıları benim de gördüğüm kadarıyla çok çok az.

Çoğunluk phpci sonra aspci.. Aspcilerin çoğunluğu asp.nete geçmeme kararı aldı. Bunların da dışında Joomla gibi Phpnuke gibi kapsamlı modullere sahip cms ler yüzünden webmasterlar tembelleştiler.

Bu arada sting wardom.org bir ara satılıyordu falan.. Bir ara kapatılmıştı vs..vs. Son durum ne ?

php nin en büyük destekçisi insanlar üzerindeki açık kaynak kodu iyidir psikolojisi ve microsoft antipatisi.

zamanla herkes anliyacak inş asp.net'in hünerlerini. hele şimdi ATLAS ile asp.net i kimse tutamıyor. 2 component ile ajaxın bütün nimetlerinden kod yazmadan faydalanabiliniyor.

wardom uzun süre önce açıldı ve satılmayacak.

S

Sephiroth

Misafir

Aslında php(ci) kavramının fazla olması açık kaynak olmasından kaynaklanıyor çünkü php her daim sürekli gelişiyor ve yenilikler getiriyor. asp.net te ise yeni modüller lisans karşılığı satılıyor.

bu arada belirtmeden edinemeyeceğim bundan 3 ay oncesi gördüğüm @hakanizm artık yok ve kendisini sürekli geliştiren bir hakanizm ile karşı karşıya olduğumu görüyorum ve bu gelişim süreci için seni gerçekten tebrik etmek istiyorum. gerçek anlamda webmaster demek bu olsa gerek.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında php(ci) kavramının fazla olması açık kaynak olmasından kaynaklanıyor çünkü php her daim sürekli gelişiyor ve yenilikler getiriyor. asp.net te ise yeni modüller lisans karşılığı satılıyor.

bu arada belirtmeden edinemeyeceğim bundan 3 ay oncesi gördüğüm @hakanizm artık yok ve kendisini sürekli geliştiren bir hakanizm ile karşı karşıya olduğumu görüyorum ve bu gelişim süreci için seni gerçekten tebrik etmek istiyorum. gerçek anlamda webmaster demek bu olsa gerek.

Senin nickini hiç çıkartamadım.
Bana gelince..

Burada çifte standart uygulanıyor.
Adalet kavramı yerlerde sürünüyor.
Haklı haksız araştırılmaksızın hükümler veriliyor biletleri kesiliyor.

O sebeple ayrıntılara girmek istemiyorum.
Buraya sadece eskisi kadar sık takılmadığımı bilmen yeterli.

Eski Hakan eskiden de weble ilgileniyordu.. Hatta eskiden Visual Basic 6.0 ile falan da ilgileniyordum. Eskiden hayatım çok yoğundu. Şimdi daha da yoğun.

Eskiden her konuda her kategoriye o kategoriyle ilgili mesajlar yazıyordum.
Şimdilerde ise sadece işimin olduğu kategorilerle ilgileniyorum o kadar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5