İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlam Bir Adsense Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemall-Degirmencii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar, eminim sizinde sürekli aklınızda keşke kendime ait bir adsense hesabım olsa da güzel güzel kullansam diye geçiyordur. Belkide adsense aldınız ve çeşitli sebeplerden dolayı banlandı. 2. el adsenselerin sağlık durumu tartışılabilir, fakat kendi adınıza ait alınmış bir adsense her daim güvenilir ve devamlılık arzeder. Biz adsense satmıyoruz, kişinin kendi adı üzerine adsense almasını sağlıyoruz. En garantili yol. Nasıl mı? Artık benimde kendi adıma ait sağlam bir adsense hesabım olsun diyorsanız [email protected] adresini ekleyip bizimle iletişime geçiniz..(Not: Umarım foruma aykırı bir konu değildir, adsense satışı değildir.)
Foruma bakamıyorum, lütfen msn adresinden iletişime geçin..

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Adsense konusunda madem ki bu kadar iddialı bir yaklaşım gösteriyorsunuz amenna o halde, ilk deneyim olarak müşteri ben olayım. Şayet ki başarılı bir şekilde böyle bir şeyi başabilirsek sizi Adsense kategorisine genel sorumlu yapacağım ve ekstra'dan bir hediyem olucak.

[email protected] / MSN adresimdir.

Kaan

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Ben arkadaşı tanımıyorum tanımadığım halde kendisine şartları sordum ve kendisinin de bana söylediklerine istinaden bende o halde tamam beraber çalışalım dedim. ( Bir üst mesaj'da çok iyi bir yaklaşım göstermişsim. ) Fakat kendisi bana % 50 peşin alırım işe başlarım ve en sonunda ise % 50 alırım diyor yani bu bir nevi ne demek? 35,75 X 10 = 350,75 TL. Yani bu çok güzel bir kazanç demek değilmi? Adsense alamayan o kadar insan var ki bunu zaten biliyoruz.

Kendisine ben forumun sahibi oldugumu söyledim oda bana yapmak zorunda değilim dedi tabiki'de haklı ben onunla konuşurken kendi kurumsal adresim üzerinden konuşuyorum. (1) forum üzerinden gerekli şeyleri ifade ediyorum. (2) ve başarabilirsen eğer'ki sana şunlar'dan ödün vereceğim diyorum. (3) Pekala kendisi bana ne verebiliyor ? Hiç bir şey yapmak zorunda değilsiniz diyerek geçiştirerek gidiyor.

Açıkcası ben bu konuda hiç bir güven alamadım ticaret yapacak arkadaşların mesajımı okuyup ondan sonra ticaret yapmalarını rica ediyorum. Yarın bir gün dolandırıldım veya işi yapmadı kaçtı gitti gibi konular açıldıgı zaman bilin ki konuyu açan arkadaşı'da süresiz olarak banlayacağım. Sebep ; Uyarıyı dikkate almamazlık'dan ötürüdür. ( Mesuliyet kabul etmek zorunda değiliz! )

Şimdi arkadaş kendini savunmak adına konuya yorum yazabilir veya SEO'ya dayalı backlink'den bahsediyor idi. Elbetteki gıcık kaparak web adresi üzerine hek/link felan eklemek ister nede olsa bu iş keyf-i bende diyorum ki hay/hay önerilere ve görüşlere her zaman açıgımdır. Şayet ki bir yakalarsam ve görürsem ne yapacağımı bir ben birde Allah bilir.

Son olarak ekleyeceğim Üyelik Tarihi 22-04-2013

Referanslar'ım, İş ortaklar'ım, Arkadaş'larım bana her konuda kefildir. ;)

İyi forumlar dilerim.

NOT : R10'da mevcut olan konumu dikkate alınız!

phpacemisi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aslında sorunun kaynağı biziz, bizler olmazsak bu tür işlere kalkışan incanlarda olmaz, nasıl mı? bütün hile hurda yaparız arkadaşlara reklam tıklatırız, sonra ziyaretçiye reklamdan başka çıkış yolu bırakmayız banlanırız vay anam Google banladı.

Sonuçta ne olur
Bu tür arkadaşlar çıkar ve birilerinin parasını yer yeni iş kapıları açılır birilerine, zaten her gün 500 tane yazılımcının ürediği bu piyasada kaliteli adam bulmak için kuyruğra gireriz

TrustLayer

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@kaan yine döktürmüşsün ajan olacak adamsında, seo uzmanı olmuşsun yapacak birşey yok :)

Cemall-Degirmencii

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense

Ben arkadaşı tanımıyorum tanımadığım halde kendisine şartları sordum ve kendisinin de bana söylediklerine istinaden bende o halde tamam beraber çalışalım dedim. ( Bir üst mesaj'da çok iyi bir yaklaşım göstermişsim. ) Fakat kendisi bana % 50 peşin alırım işe başlarım ve en sonunda ise % 50 alırım diyor yani bu bir nevi ne demek? 35,75 X 10 = 350,75 TL. Yani bu çok güzel bir kazanç demek değilmi? Adsense alamayan o kadar insan var ki bunu zaten biliyoruz.

Kendisine ben forumun sahibi oldugumu söyledim oda bana yapmak zorunda değilim dedi tabiki'de haklı ben onunla konuşurken kendi kurumsal adresim üzerinden konuşuyorum. (1) forum üzerinden gerekli şeyleri ifade ediyorum. (2) ve başarabilirsen eğer'ki sana şunlar'dan ödün vereceğim diyorum. (3) Pekala kendisi bana ne verebiliyor ? Hiç bir şey yapmak zorunda değilsiniz diyerek geçiştirerek gidiyor.

Açıkcası ben bu konuda hiç bir güven alamadım ticaret yapacak arkadaşların mesajımı okuyup ondan sonra ticaret yapmalarını rica ediyorum. Yarın bir gün dolandırıldım veya işi yapmadı kaçtı gitti gibi konular açıldıgı zaman bilin ki konuyu açan arkadaşı'da süresiz olarak banlayacağım. Sebep ; Uyarıyı dikkate almamazlık'dan ötürüdür. ( Mesuliyet kabul etmek zorunda değiliz! )

Şimdi arkadaş kendini savunmak adına konuya yorum yazabilir veya SEO'ya dayalı backlink'den bahsediyor idi. Elbetteki gıcık kaparak web adresi üzerine hek/link felan eklemek ister nede olsa bu iş keyf-i bende diyorum ki hay/hay önerilere ve görüşlere her zaman açıgımdır. Şayet ki bir yakalarsam ve görürsem ne yapacağımı bir ben birde Allah bilir.

Son olarak ekleyeceğim Üyelik Tarihi 22-04-2013

Referanslar'ım, İş ortaklar'ım, Arkadaş'larım bana her konuda kefildir. ;)

İyi forumlar dilerim.

NOT : R10'da mevcut olan konumu dikkate alınız!
1.) Fakat kendisi bana % 50 peşin alırım işe başlarım ve en sonunda ise % 50 alırım diyor yani bu bir nevi ne demek? 35,75 X 10 = 350,75 TL. Bu 350TL sonucuna nasıl ulaştınız ben bunu anlayamadım bu 1.
2.) Değil forum sahibi ne olursanız olun ben kendi maddelerimi sıralarım sizde ister çalışır ister çalışmazsınız bu böyledir.
3.) Kimse çalışmak veya çalışmamak zorunda değildir herkesin kendi kararıdır. Fakat yanlış olan bir durum var ki kendi görüşlerinizi ve maddelerinizi kabul etmeyen birini yetkinizi kullanarak tehdit etmek. Bu zavallıların işidir. Türkiyedeki forum sayısı 1 değildir. Ban yemek yada ban atmakta hçbir şekilde sorun değildir. Bir dipnot daha eklemek gerekirse: Yakalarsam ne yapacağımı ben bilirim diyorsunuz ya: Ateş olsanız cürmüm kadar yer bile yakakazsınuız o kadar yani :) İyi çalışmalar dilerim. Size iyi tehdit etmeler efendim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5