İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlam kaliteli çeviri programı

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaliteli çeviri diye birşey yok. cümlenin tamamı çevrilirse ancak ne dendiği anlaşılabilir. o da bir kaç değişik şekilde çevrilebilir. ama yaklaşık olarak ne dendiğini anlamak için pro çeviri diye birşeyler işe yarıyordu. şimdi kaçıncı versiyon vardır bilemiyorum.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
samedemo diye bir program var googlede samedemo diye aratırsan cıkar zaden ilk sayfada az tarzancada olsa güzel program genelde ingilizce cevirilerimi ben bu programla yapıyorum

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet malesefe bilmiyordum ama son günlerde düzelttim. Uyarınız için teşekkürler.

koryak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selamlar,
"Çeviri" eyleminin, diller arası farklılıklardan büyük derecede etkilenmesinden dolayı, şu an için bunu gerçekleştirebilecek bir program/yapay zeka bulunmuyor.
Metin hakkında fikir sahibi olmak için kullanabilirsiniz ancak, önemli yazışmalarda veya metinlerde; olası kritik yanlışlıklardan kaçınmak için size bu forumdan yardım almanızı, veya uzun metinler için bir çevirmene başvurmanızı öneriyorum.

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet tüm arkadaşlara çok teşekkürler. Koryak arkadaşın dediği gibi bir çevirmen aracılığı ile çevirmek daha iyi sonuç verecektir. Gerçekten yardımlarınız için teşekkürler.

Saygılarımızla,
Oğuzhan FELEK

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet bu aralar onu deniyorum genelde ve baya yararı oldu. Ama bu bekleme işi biraz sıkıcı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5