İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlam Php Coder Aranıyor,

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php ile 2-3 Proje hazırlanacak,

scriptler üzerinde değişiklik yapan değil sıfırdan yazabilen kendine güvenen, referansları sağlam olan bir coder aranıyor,

hazırlanacak projelerde özellikle Curl kullanılacaktır bundan dolayı curl deneyimi bulunan kişilerin iletişim kurması daha iyi olacaktır,

syg.

Msn : [email protected]

elmasgunes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Projeler, fiyat aralığı ve çalışma süreleri hakkında daha detaylı bilgi verirseniz projede yer almak isteyenler için yararlı olacaktır.

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ayrıntıları msn ile görüşme taraftarıyım, herkesin bilmesine gerek yok sadece bu işi yapabilecek kişiler ile görüşmek istiyorum,

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 proje sipariş edilmiştir,

3. projemiz için görüşmek isterseniz bekleriz,

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artı arkadaşımızla msn den konuştum yeni her fikre açık. ne güzel yani. :)

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aramıyor değil canım bir fikriniz varsa paylaşmanızı istiyor kendisi. o yüzden söyledim. yani iyi fikirleriniz kendi ürettiğiniz projeleriniz olursa onlarlada başvurun değerlendiriyor yani. anlatabildim umarım.

çok güler yüzlü birisi ayrıca. msn smiley doluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5