İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlam Proje Düşünen Ciddi Proje Ortakları Aranıyor

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Öncelikle selam
Elimde bulunan domainleri değerlendirebileceğim, Ciddi proje ortakları arıyorum. Bir hafta içinde bu domainleri için reseller kiralayacağım. Ortaklık düşünen arkadaşlardan beklentim içeriği günlük güncel tutmaları. Reklam gelirleri yarı yarıya olacak bu ortaklıkların.

Projeye başlayıp bir süre sonra vazgeçecek yada zman ayıramayacak arkadaşlar hiç başlamasın daha iyi. Ve alacağı işin hakkını verebilecek arkadaşlar olursa sevinirim.

Elimde olan domainleri aşağıda listeleyeceğim. Kendine uygun domaini seçen arkadaş neler sağlayabileceğini belirtip uygun görülürse projeye başlayacağız.

Film Projesi Düşünenler
1) indirmedenfilmizlesene c0m
2) indirmedenfilmizleyin c0m

Dini İçerikli Proje Düşünen
1) Abdulkadir org

Üniversite Projesi Düşünen
1) Torosuniversitesi 0rg

Ösym Projesi Düşünen
1) OsymTR C0M

Facebook Fan Projesi Düşünen
1) FacebookFAN N€T

Webmaster Web İçerik Projesi Düşünen
1) Webarsiv 0rg

IRC Hakkında Proje
1) IRCGundemi N€T

Haber Sitesi Projesi Düşünen
1) iHaber 0rg

Toplist / URL Kısaltma Servisi Projesi Düşünen
1) EKTE N€T

Kendine uygun gördüğü ve üstesinden geleceğine inandığı katagorideki domaini ve neler sağlayabileceği, günlük bakma süresi hakkında ayrıca kendini tanıtacak kısa bir yazı (referans) göstererek pm yada [B][email protected][/B] ye mail atacak arkadaşlara en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşım amacım eleştirmek ya da konuyu baltalamak değil. Fakat öyle bir anlatım tarzın var ki; yazdığın domainler paha biçilmezmiş gibi, siz başvrun ben değerlendirim :) İyi bir projesi olan arkadaş 12 TL domain parası verip almayı tercih edecektir.

Ayrıca domainleriniz içersinde yer alan Torosuniversitesi, osymtr ve facebookfan domainleri başınızı ağrıtabilir. En azından üniversiteyle aynı ismi açan bir arkadaşıma dava açıldığını biliyorum. Osym ve facebookta'da benzeri bir durum ile karşı karşıya kalınabilir.

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Paha biçilmezliğinden değilde daha önce başıma geldiğinden biraz sert olmuş olabilir. Proje için başlıyoruz adam scripti atıyor içine kalıyor öyle. Atıyorum xxx sitesi için ben wordpress atacam adam xxx scriptini atalım daha iyi diyor tamam diyorum sonra ilgisiz kalınca wordpresse çeviriyorum. Bundan kaynaklanıyor yani yoksa domainlerin değerlerinden değil. İsim benzerliği hakkındaysa içeriği aynı yaparsan baş ağrıtır ama içerik aynı olmassa sorun yaşatmıyor

PutTLD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
13
Arkadaşım amacım eleştirmek ya da konuyu baltalamak değil. Fakat öyle bir anlatım tarzın var ki; yazdığın domainler paha biçilmezmiş gibi, siz başvrun ben değerlendirim :) İyi bir projesi olan arkadaş 12 TL domain parası verip almayı tercih edecektir.

Ayrıca domainleriniz içersinde yer alan Torosuniversitesi, osymtr ve facebookfan domainleri başınızı ağrıtabilir. En azından üniversiteyle aynı ismi açan bir arkadaşıma dava açıldığını biliyorum. Osym ve facebookta'da benzeri bir durum ile karşı karşıya kalınabilir.
Size katılıyorum,

İnsanlar size ortak olmak yerine 12tl verip domain alabilirler.

Ancak 2 karakterli 3 karakterli domain olurda o zaman siz projeyi kurun domain benden ortaklasa calısalım dersiniz.Yoksa kimsenin sadece domaine karsılık ortak olacağını sanmıyorum.

Belki ortak olmak isteyen cıkabilir,
iyi günler.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Çıkıyor zaten rahat ol

Sen çıktığını sanıyorsun. Sonra yine wordpress e çevirirsin sitelerini. Devir değişti artık biraz uyanık olun. 10 liralık domaine değil 500 liralık domainin bile tek başına hiç bir önemi yok. Önemli olan zaten içerik sen tam tersini yapıyosun :)

ArneLd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yer alan domainlerin birkac tanesi acık zaten film domainleri icin bot yeterli 3 tanesinide kendim yapabilirim zaten bosta pek kalmıyor sınavlar oldugundan fazla ilgilenemicem o yüzden ilgilenecekler çıkarsa sonrasında zaman buldugumda beraber ugrasırız diye düşünüyordum. ve şunuda söyleyim teklif gelmiyor değil bazılarınıyla anlaşamıyoruz bazılarınıda beklemeye aldım. yinede hayırlısı diyelim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5