İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlam seocuya ayda 2500tl

Vangoh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese selam , sohbet hatları konusunda uzun zamandır iş yapmaktayım son dönemde bazı siteler ' sohbethatlari.com gibi' şuan bize nefes bırakmıyor , dakika yapamaz olduk kış gelmeden seo konusunda beni bir yere getirecek seocuya 2500lira aylık maaş vereceğim referanslarınızla beraber bana yazın lütfen

Nasıl Acaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun için seocu bulmanıza gerek yok.

Başkalarının siteleri adına spam olsun diye çöp backlink almayın.
Sitelerinize heklink yapmayın.
Rakip siteleri heklemeye çalışmayın.
Rakip sitelerin serverlarına güney korelerden hollandalardan saldırtmaya çalışmayın.
Başkalarının bilgisayarına girmeye çalışıp bilgi toplamaya çalışmayın.
Amerikalı kevenlardan sürüyle backlink almaya çalışmayın.
Siteleri sebepsiz yere googlea şikayet etmeyin (sizin için ters teper)
Siteleri teker teker bulup içeriklerini numara sağlayıcılara şikayet etmeyin.
İnsanların cep telefonlarına adam tutup rahatsızlık vermeyin.
Özellikle bir keyword için backlink alıp 4-5 günlüğüne sohbethatlari.comu indirip birinciliğe oturup 6.gün inmeyin.

Son olarak başka neler yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Vangoh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen verdiğim yerin avukatımısın bana gelip hesap soruyorsun backlink alıyorsam alıyorum parayla değilmi sende al hem daha düne kadar yerlerde sürünen kimdi terbiyesizce gelip laf atıp tutuyorsun elindeki adama ulaşayım gör bak bakalım sitelerin bu şekil devammı edecek

Nasıl Acaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun için seocu bulmanıza gerek yok.

Başkalarının siteleri adına spam olsun diye çöp backlink almayın.
Sitelerinize heklink yapmayın.
Rakip siteleri heklemeye çalışmayın.
Rakip sitelerin serverlarına güney korelerden hollandalardan saldırtmaya çalışmayın.
Başkalarının bilgisayarına girmeye çalışıp bilgi toplamaya çalışmayın.
Amerikalı kevenlardan sürüyle backlink almaya çalışmayın.
Siteleri sebepsiz yere googlea şikayet etmeyin (sizin için ters teper)
Siteleri teker teker bulup içeriklerini numara sağlayıcılara şikayet etmeyin.
İnsanların cep telefonlarına adam tutup rahatsızlık vermeyin.
Özellikle bir keyword için backlink alıp 4-5 günlüğüne sohbethatlari.comu indirip birinciliğe oturup 6.gün inmeyin.

Son olarak başka neler yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu hesap sorma lafı çok popüler olmuş galiba. Senin aldığın backlinkler beni alakadar etmiyor ama bizim sitelere aldıkların çöp backlinkler beni ilgilendirir. Sen yukarıda yazdıklarımdan sadece bunu anlıyorsan o sitenin 1.sıraya gelmesi mümkün değil boşuna çabalama.

Bu zamana kadar yaptığınız başarılar bizim sitelere saldırmaktan ibarettir. Sitelerimizi geriletip (sitelerimize saldırı amaçlı çöp backlink alarak, siteleri heklemeye çalışarak) Bizim sitelerimizin açıklarından faydalanıp bir yerlere geldiniz ama artık son. Daha gelemeyeceksiniz çünkü açıkları kapattık. Önlem aldığımız için saldırılara kim ak koyun kim kara koyun hepsi ortaya çıktı. Sitelerinizin durumu ortaya çıktı bunu gördük.

sen verdiğim yerin avukatımısın bana gelip hesap soruyorsun backlink alıyorsam alıyorum parayla değilmi sende al hem daha düne kadar yerlerde sürünen kimdi terbiyesizce gelip laf atıp tutuyorsun elindeki adama ulaşayım gör bak bakalım sitelerin bu şekil devammı edecek

Sana laf attığımız falan yok. Asıl çirkinliği sen yapıyorsun. Elindeki adama ulaşayım bak gör sitelerin bu şekilde devam mı edecek diyerek bunu kanıtlıyorsun.

Zamanında parasını vereyim bana da site yap diyenler kimdi?

ysfzby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkese selam , sohbet hatları konusunda uzun zamandır iş yapmaktayım son dönemde bazı siteler ' sohbethatlari.com gibi' şuan bize nefes bırakmıyor , dakika yapamaz olduk kış gelmeden seo konusunda beni bir yere getirecek seocuya 2500lira aylık maaş vereceğim referanslarınızla beraber bana yazın lütfen

Bu cevabım silinsin lütfen.

KaLpSiZ_

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
heklink ile çalışın. Ama sağlam çalışın. Öyle 1-2 haftada silinicek linkler fayda değil zarar verir. Kim heklinkin zararı var demişse yalan söylemiş kardeşim. Bu güne kadar bende yaptım hiç zararını görmedik. Ama dediğim gibi kalıcı sitelere ekleyin. 1 ay sonra kafaya çıktığınızda tekrar gelip bu konuya kapak niyetine cevap yazın.

garantiseo

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
özel mesaj gönderdim. pr 8-7-6-5-4 yüzlerce linkimiz bulunmakta.. msn: garantiseo[at]hotmail.com
seo danışmalığı bölümünde açmış olduğumuz konumuzda 1.sayfadaki referanslarımızı görebilirsiniz..

hakkoo

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
heklink ile çalışın. Ama sağlam çalışın. Öyle 1-2 haftada silinicek linkler fayda değil zarar verir. Kim heklinkin zararı var demişse yalan söylemiş kardeşim. Bu güne kadar bende yaptım hiç zararını görmedik. Ama dediğim gibi kalıcı sitelere ekleyin. 1 ay sonra kafaya çıktığınızda tekrar gelip bu konuya kapak niyetine cevap yazın.

insanlara akıl vereceğinize aldıgınız ödemenin gereğini yapın .. 40 tl için değdi mi ?? adınızı karalamaya ?? konu link : http://www.fuub.net/sikayetim-var-163/rardis-dolandiriicidir-44270/

ysfzby

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Bu cevabım silinsin lütfen.

ugurcanoner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Backlınk heklınk farketmez arkadaslar Musterı Seosunu nasıl yaptırmak ıstıyorsa oyle yaptırır sana sorgulamak dusmez sen 2 sı arasındakı farkı anlatırsın bence bu dersın ma musterı hayır bu derse o olacaktır SEO hakkında googleye yazınca cıkan seylerı copy yapıp foruma gırıp bos konusmayın konu sahıbı gayet açık olarak ışını belırtmıs kımseyı ılgılendırmez anlastıgı adamlada ısını yapar..!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5