İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SaĞlik makalesİ alinacaktir

bulent_dogan81

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar makale yazdirilacaktir saĞlik alaninda 150 kelİmelİk seoya uygun 50'den fazla teklİflerİnİzİ detayli olarak pm atarsaniz İŞ hemen verİlecektİr .. Ödeme paypal, ve banka havalesİ Şeklİnde olacaktir

konu acildir lütfen tekliflerinizi zunun hemen anlaşılacaktır.

bulent_dogan81

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tombak adlı arkadaşımızla anlaşılmıştır.

çok düzgün yazan bir arkadaştır hızlı teslimat yapıyor

kutukak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Veteriner Hekimim sağlık konusunda bilgi sahibiyim. Eğer hala ihtiyaç varsa yardımcı olabilirim.

gokofalse

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba!

Ginkgo Biloba bitkisinin Dolaşım sistemi ve hafıza üzerine etkileri ile ilgili bir makalem var hazır. 247 kelimelik. Düşünürseniz Ö.M Bekliyorum...

bulent_dogan81

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba!

Ginkgo Biloba bitkisinin Dolaşım sistemi ve hafıza üzerine etkileri ile ilgili bir makalem var hazır. 247 kelimelik. Düşünürseniz Ö.M Bekliyorum...

merhaba şu an için makale alımı yapmamaktayım. İlginize teşekkür ederim tekrardan lazım olduğunda iletişime geçebiliriz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi