İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlık Makalesi YAzdırılacaktır

webmasterrrrr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Epey sağlık makalesine ihtiyacım var.

Yazılar Özgün olacak

300 kelime olacak

Kopya programından geçiricem özgün değilse almıcam.

Ücret 1 lira

Yaklaşık 5000 adet alıcam

ArKaDaŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Son günlerde web sayfalarında ve forumlarda makale yazarlığı hakkında araştırmalar yaparken birçok ilan ve reklamla karşılaştım, ben bir makale yazarı değilim fakat gerek sağlık ve sağlıkla alakalı yakın konularda tecrübemle makaleler yazmak istiyorum.
Makale yazarlığı her anlamda kendimi de geliştirmek adına bana faydalı olacaktır.

Bu makale yazarlığı sistemini bana anlatırmısınız, makaleler kimler için, nerede, nasıl değerlendiriliyor? Makalelerde kazanç nedir, sistem nasıl işliyor?
Sizden alacağım bilgiler bana bu yolda ışık olacaktır.
Vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim iyi çalışmalar.

acgenceli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düzenli olarak makale yazarlığı yapıyorum. Her konuda makale çalışmasını son derece özgün ve titiz bir çalışmayla hazırlamaktayım.
Söz verilen tarihte size makaleyi ulaştırırım. Sağlık,moda, teknoloji, bilim, şans oyunları, yeme içme, mutfak, yemek tarihleri, eğitim, çocuk gelişimi vs güncel her konuda yazabilirim. Tekliflerinizi bekliyorum

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
300 kelime 1 tl öylemi... çok ararsınız...insanların emeklerine saygısızlık etmeyin hiç olmazsa...

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam 5000 adeti ben alayım sizden.siz yazın .makale başına 1.25 ben size vereyim.

cileklikremam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
300 kelime 3 TL günlük 1000 tane yazabilirim.Ekip halinde çalışıyorumm...

eylulecirn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya insanların emeklerine biraz saygı duyun ya kolaymı 300 kelimelik makaleleri hemen hazırlamak birde 1 tl diyorsunuz en az 3 tl eder değeri yazık ya harbiden yazık

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaş, makale kazancını sormuşsunuz...100 kelime 1 TL, 200 kelime 2 TL, 300 kelime 3 TL.....böyle gider... Daha ucuza yazmayın lütfen !

redblue7635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde var dostum... benimde var.. Emeğe saygısızlık edenlere neler yapmak istiyorum bir bilseniz.

xratek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Epey sağlık makalesine ihtiyacım var.

Yazılar Özgün olacak

300 kelime olacak

Kopya programından geçiricem özgün değilse almıcam.

Ücret 1 lira

Yaklaşık 5000 adet alıcam

istersen 50.000 adet al-100.000 adet al..

300 kelimeyi 1 TL'YE YAZACAK KAÇ KİŞİ ÇIKACAK MERAK EDİYORUM...YAZIKLAR OLSUN

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5