İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlık Sitesi

R

reisabi

Misafir
@T3chn0 yakından tanımam ama gerçekten kimsede hakkın kalmadığını görüyorum lütfen geyiq yapan ve satış harici msjlar benimki dahil silinsin arkadaşın satışı baltalamayın.

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ben adam dolandırıcı demedim sadece bana mesaj gönderdiği dakilalarda adamada yazmış daha doğrusu konuya yazmış etik olarak hoş değil dedim yoksa T3chn0 ya bi lafım yok okuduğum kadarıyla hoş bi kardeş :D site satılmadıysa salı günü iş bankasına havale veya eft yaparım
gprs öldürdü beni bu arada
Hepinize Saygılar

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Diğer arkadaşlar almaktan vaz mı geçtiler? Eğer öyleyse hem bu site hem de imzanda belirttiğin site ile ilgili bilgi gönderebilir misin?

Ya da msn [email protected]

Ongun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mr cpu aynı dk da yazmışız pardon :)

ben diğersitenizle ilgili ÖM rica ediyorum

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ongun almak istiyorsan alabilirsin sorun değil benim için
saygılar

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yok artık bu kadar pişkinlik ya :S:S:S:S

şu anda benim sitemin satışa çıkarıldığı konuya mesaj yazıyorsun alıcı değilsen yazmıcaksın kardeşim yoksa sizi buraya davet ediyorum ;

http://forum.iyinet.com/geyik-mizah-eglence-magazin

eziklik duygunla uğraşmıyacağım. Ben kimsenin satışını baltalamak için mesaj yazmadım yazmamda.Hatta benimle bile iş yaptın halada senin güvenilir bi satıcı olduğunu söyliyebilirim ama böyle çıkışları anlamam mümkün değil

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar lütfen polemiğe girmeyelim ben alıcaktım ama ongun benden daha çok istiyor sanırsam o yüzden ona bırakıyorum o almazsa ben alıcam

Saygılar

OrCuN23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin hitlerinde artış olmuştur hala bir sonuç alınamadı:)

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
T3chn0 bu kadar sinirlenme neticesinde satısını baltalamaya yonelık mesajladar degil bunlar kimse sitene laf etmedi aksine surekli birilerinin "bos mesaj yazması" konunun guncellıgını arttırıyor senın acından aslında daha ıyı oluyor :)
bu mesajıda "bos mesaj" dıyebilirsin sorun degil :)
iyi satıslar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5