İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sağlık sorunlarınız - yoksa herkes saglammı ?

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
haha ama doğru demiş. niye? çünkü insan hoşuna giden şeyleri yaparsa güzel vakit geçirirse o kadar pozitif enerji alır. tek taraflı olmaması için o enerjiyi pozitif olarak vermek üzere de çalışmalar yapmak lazım ama favorites.

içine girmiş olduğumuz şu caanım bahar mevsimi benim en zor mevsimim. felaket bahar alerjim var bi türlü de doğru ilacı bulamadım. yarın tekrar görüşücem doktorla. bu arada buraya ilaç tavsiye etmeyin ve isim yazmayın olur mu arkadaşlar. doktor kontrolü olmadan ilaç kullanmanun zararları açık.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hahahaha siz var yaaaa:)))
tamam pembiş ben sana bi parasilün iğnesi vurcam
visitistanbulada vurcam. günde 3 tane. çünkü o elmas melmaslardan başını kaldıramıyor da

T

tuce

Misafir
ben çok hastayımmm bu hava beni hasta etti... dışarı çıkamıyorum bile biri kurtarsın beni nasıl geççek bu hastalık????

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Baş ağrısı,halsizlik vs. bilgisayar başında kalmayla kesilcek şeyler değil.
Bol bol gezin,eğlenin,canınız ne isterse onu yapın...

[ Birde şu kavakları tamamen kurutsalar süper olcak ]

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
haydaa
parasilünü duyan ben çok hastayım demeye başladı
amma etkili ilaçmış bu parasilün
tuce, visit amcan sana bi parasilün vursun, bişeyciğin kalmaz.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sanki evhamlı haller bunlar..

-Sigara ile odada durmayın (sigara içenler)
-Bol bol sıvı tüketin (Ayran ve su)
-GÜnde 1 aspirin kampanyasına katılın
-30 dak bir 5 dak dinlenin
-Mevye tüketin (Karpuz kirazlar süper)
-Akşam 6 dan sonra yemek yemeyin
-Duşunuzu mutlaka (Yaz Kış) ılık su ile yapın

Bunlar sizleri rahatlatacak öneriler

Bu yanlış!!
Bu forumda 2 defa demişimdir sanırım yeniden diyeyim.Hiçbir kimyasal gıda gibi önerilemez alınamaz.
Bilimadamları hadlerini aşıp
-insanlar eksik yapılmışlar sağlıklı insanlar dahi günde 1, 0,5 asprin alsınlar , hergün şu kadar vitamin alsınlar vsvsvs gibi öneriler yapıyorlar.

Geçen harward lıları açıkladı asprin içmek kalp kriz riskini azaltmıyor artırıyor , C vitamini almak ömrü uzatmıyor kısaltıyor.

Kim ne derse desin insan ihiyaçlarını doğal gıdadan güneşten alabilir ..Mümkün mertebe kimyasalı azaltmalı.
Kimyasallar bir yandan bir yeri yaparken diğer yeri yıkabiliyor.

DOĞAL a hücum.
şimdi normal doğum neden yeniden önemli ? çocuklar çıkarken sıkışması sağlıklarına faydalı olduğu ortaya çıktı. O ana kadar ya ne gereksiz acı kesip alalım diyiyorlardı. Neyse...
Birde AĞRI insana işkence olsun diye verilmiş değildir onu dindirmek için HAP almayın nedenini bulup ortadan kaldırmaya çalışın derim.
saygılar..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
iyinet partisi verelim hiçbişeyiniz kalmaz:D

iyi olur :) ankaralılar olarak...
Aspirin kullanıyorum bazen iyi geliyor yada kötü diyenlere de pek inanmıyorum. Herkes bişeyler soluyor. Agrı kesicide sık kullanıyorum. bazen mecburen ...

Halsizlik bitkinlik asırı derecede yasayanlar var sanırım benim gibi yada hafif yasıyolar :)
herneyse ilac tavsiye etmemek lazım dogru demis arkadasımız. Vede alerjisi olan pembekedi alerji testi yaptırdınmı - kola bazı karısımlar damlatıp derecesini filan olcuyorlar neye karsı oldugunu - ona gorede ilac kullanılıormus sanırım - asırı derece alerjisi olan bi bayan arkadasım bahsetmişti.

OF off su finallerden sonra okul bitsede Uzaklassam teknolojiden trafikten sıkıntıdan ...

winsock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fazla oturmaktan kıl dönmesi oldu ve operasyon gecirdim . pc basinda ömür gecirmekten vazgecmek gerekiyor sanirim

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fazla oturmaktan kıl dönmesi oldu ve operasyon gecirdim . pc basinda ömür gecirmekten vazgecmek gerekiyor sanirim

Kesinlikle - ALLAH KORUSUN fazla oturmak basur da yapar Bel fıtıgı ve cesitli omurga rahatsızlıkları ve stres ve gerginlik - gezmek dolasmak diyor insan ama sonrada birden vazgeciyor - bu aralar hem istahsız hem isteksiz oldum.

Taş gibi olanlara ne mutlu :)

Diğer herkese geçmiş olsun. Paylaşalım insan rahatlıyor az da olsa :)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Kesinlikle - ALLAH KORUSUN fazla oturmak basur da yapar Bel fıtıgı ve cesitli omurga rahatsızlıkları ve stres ve gerginlik - gezmek dolasmak diyor insan ama sonrada birden vazgeciyor - bu aralar hem istahsız hem isteksiz oldum.

Taş gibi olanlara ne mutlu :)

Diğer herkese geçmiş olsun. Paylaşalım insan rahatlıyor az da olsa :)

aynen yaa plan yapıyorum hazırlaıyorum bi anda vazgeçiyom istemez oluyorum.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hepinize geçmiş olsun neden hep erkekler göbekli oluyor anlamış degilim dikkat edin bence kendinize mekik cekin evde kalmayın yoksa:) okudugum kadarıyla çok kişi göbekli :) şaka maka bir yana bu yaz meysimi bir tuvaf gibi son günlerde çok kişi rahatsız meysim degişiklerinden dolayı ve gıdalardan dolayı dikkat etmek gerekli stresden kaçıyoruz stresin baş düşmanı net bana göre msn irc chat türü seyleri bırakmak en iyisi site yapmayida bırakmak lazım site icerik yapmak beyni aşırı yoruyor program felan yada sıfırdan kodlama edenlerin ruh halini merak ediyorum

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
benim göbeğimin adı bile var osman koydum adını (son 6,5 ayda çıktı kendisi aynı alien filmindeki gibi:D)

Sodom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu forum, aşağıki, yukarıki webmaster forumlarından yaklaşık 100 kişiyle realde görüştüm. Okul okuyup bilgisayardan kalkmak zorunda olanlarda göbek yok. Ama bilgisayar kurulurken sandalyeye monte edilip vidaları gevşetilmeyen kişilerde hep göbek var. Bide uğraşırken stres yapınca abur cubura yüklen, çay üstüne çay iç üffff.

Aspirindir , antibiyotiktir v.s hiç birşey kullanmam. Doktor kontrolünde kullandığım ilaçlar dışında sadece aralarda Benexol - B vitamini içerim. Grip olmaya başlarken bir tane içince grip felan bırakmıyor, hemen geçiriyor. Vücudun dinç olmasını sağlıyor. Bu yıl hiç grip olmadım. İlaç yerine sebze - meyve den enerji almaya çalışıyorum. Tabiyki bunuda aslan sütü, arpa suyu ve sigara ile destekliyorum :)

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
okudugum kadarıyla çok kişi göbekli :) ---
şaka maka bir yana bu yaz meysimi bir tuvaf gibi son günlerde çok kişi rahatsız meysim degişiklerinden dolayı ve gıdalardan dolayı dikkat etmek gerekli ---
stresin baş düşmanı net bana göre

ben değilim :) kilo almama lazım hatta. ama sanırım vucut calıssam ii olucak gibi az.

mevsim degisikligi --- değişiklik pat diye olunca...hic grip olmadım Kışın derken mahvolmus vaziyette girdim bahara yada yaza diyelim. hersey arka arkaya.

stresin baş düşmanı ? sanırım dostu olucak :)

herkese saglıklı gunler dilerim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5