İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sagopa Kajmerın Bu Videosunu İzlediniz mi ?

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
SAgopo Kajmer İçin Hazırlanan Bu Videyu İzlediniz mi ''Zaman Alacak İntikamını'' Diyen Kaç Kişiyiz, Bu Videoya Hak Verenler Kimler ?

[YOUTUBE]<iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/XVlBchm3JvU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>[/YOUTUBE]​

İzleyemeyenler İçin : http://www.youtube.com/watch?v=XVlBchm3JvU

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Rap dinlemem ama Sago dinlerim.
Dıştan satanist gibi gözktüğünü söyleyip laf atanlara birşey diyemiyorum.
Sagopa barışı ve doğruyu şarkılarına yansıtıyorya o bana yetiyor :)

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Dıştan satanist gibi gözktüğünü söyleyip laf atanlara birşey diyemiyorum.

Sagomu?Neden insanlar bu kadar GERİZEKALI oluyor?Açıp internette araştırmıyorlar?İnterneti açıp rn* izleyeceklerine oturup araştırsınlar bakalım sago neden sakal bırakıyor?Neden yılbaşını kutlamıyor?
afedersin sana birşey demiyorum.satanist diyenlere.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
Rap müzik pek dinlemem ama Sago'nun şarkıları gerçektende 10 numara,

Rap müzik diyince bence açık ara Sago bir numaradır.

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Hemşo İzledin mi Nasıl Konuyor Ama Helal Ya Adama Yogadan Felan Rahatladım Diyen Yalan Söylüyor Diyor Yogadan Gerçekten Rahatladım Diyene Tüm Servetimi Veririm Diyor

Yoga Felan Yapacagına Beyinsiz Git Namaz Kıl Rahatla

Fbbasket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
İzledim Hemşo,

Helal olsun diyorum Sago'ya, söylenmesi gereken herşeyi açık yüreklilik ile korkmadan söylüyor.

!whp!

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Teyzemde Yoga yapıyordu.Bize felan öğretmeye çalıştı.Hiç bir HALT olduğu yok.Aslında şeyy biraz bacakların ağrıyor 1-2 saat bağdaş kurup oturuyorsun.

DarkGirl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
46
Hatta satanist diyen kişi bu forumdandı sanırsam. Cevap bile yazmadım,güldüm sadece :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hitmans58

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
Teyzemde Yoga yapıyordu.Bize felan öğretmeye çalıştı.Hiç bir HALT olduğu yok.Aslında şeyy biraz bacakların ağrıyor 1-2 saat bağdaş kurup oturuyorsun.

Ya Rahatlanmıyormus Tam Tersi İnsanı Yoruyormus,

Peki Lafım Meclisten Dısarı Siz Hiç Namaz Kılıpta Rahatlamadım Huzur Bulmadım Diyenini Gördünüz mü ?

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Arkadaslar Sagopa Kajmerin İşte 2 Dakikalık Bir Sohbet Videosu

Sözler Çok Okkalı Yoga Felan Yapacagına Beyinsiz Git Namaz Kıl Diyor İzleyelim

http://www.youtube.com/watch?v=ZnNRmxz37bo

Düşünen ve düşüncelerini savunduğum bir adam. Ama bu tür yorumları beni rahatsız ediyor.
Çünkü yanlış yorumluyor. Yoga yaparak rahatlayan yok demek tamamen bi deli saçması. Düşünen bi adam ama bazen düşünmeden böyle şeyler söylüyor.
Allah ve iman kavramlarını anlatmaya, o muhteşemliği ve O'na duyduğu aşkı yansıtmaya çalışıyor, ama bunu yaparken bazen yobazca laflar ediyor.
Özetle: Yoganın rahatlatmadığına değil ama yoga yerine namaz kılınmalı düşüncesine katılıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5