İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahantv.Net Reklam secenekleri

E

emrearslan87

Misafir
reklam 468* 60 reklam aylık 20 ytl
forumda her mesajdan hemen sonra reklamınız 468*60 aylık 30 ytl

bu site çok iddalı çünkü rapidsiz sahan videosu indirten tek site ve kısa sürede farkına varılmaay başlandı şu an ki hiti günlük tekil 650

http://extremetracking.com/open;sum?login=sahantv hitler her gecen gün artıyor ve artmaya da devam edeceği kesin burada

468*60 reklam aylık 30 ytl
160*160 15 ytl
160*600 50 ytl aylık

farklı reklam türleri de kabul edilir

modnot: sitemizde email, telif hakkı sorunu olan içerikli site yayınlamak yasaktır

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
emrearslan87' Alıntı:
bu site çok iddalı çünkü rapidsiz sahan videosu indirten tek site
Keske öle olsa ama değil malasef
modnot: sitemizde telif hakkı sorunu olan içerikli site yayınlamak yasaktır

E

emrearslan87

Misafir
kardeş haklısın bu haftadan itibaren rapide döndük altından kalkılmıyor ama eski videolara bakarsan hepsi direk download hala kolay değil daha ilk aydan 80 gb bandı gecince mecbur kaldık

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Birde dosyalar kendi sitenizin değil baska sitelerden alıp yayınlıyorsunuz sanırım.Videolarda baska sitenin ismi yazıyor.

E

emrearslan87

Misafir
iyide ben videoları kendim çektiğimi söylemedim tvizyondan alıyorum şu an haberleride var bu bizim aramızdaki bi olay ben burada sadece reklam alabileceğimi belirtiyorum ...

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben 12,000 tekil hitle reklam alamazken sen nasıl alacaksın 650 tekil hitle o reklamı

E

emrearslan87

Misafir
ahh işte bi tane daha sen alamıyorsan 12000 hitle o senin sorunun ne diyeyim valla millet 300 hitliye buluyor sen 12000 e bulamamışsın :D

hitix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
TrDownload' Alıntı:
ben 12,000 tekil hitle reklam alamazken sen nasıl alacaksın 650 tekil hitle o reklamı

12,000hite reklam alamamak senin sorunun sanırım. Bu yazılara gıcık oluyorum heryerde de var. Ya adam bi başlık açmış reklam alıcam demiş fiyat yazmış. Beğenen inceler verir beğenmeyen ben buna alamıyom sen ona nası alacan yazmaz. Benim de bir dostumun 30,000hitli sitem var 1 tek reklam yok. Diğer bi elemanın 4000hitlik sitesi reklamdan geçilmiyor.

Demek ki pazarlama zekası iyi bişey....

E

emrearslan87

Misafir
kesinlikle işte demekki biraz olsun bu işten anlayanlar var o 12000 hitli siteye ben şu ana kadar 100 defa reklam alırdım gelip burada laf atıcağına git reklam aran allah allah

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
coluk cocukla tartışmak isdemiyorum dun gelmişsin foruma tamam belki bende fazla tecrubeli olmayabilirim ama burdaki decrubeli ve senden buyuklere en azından saygı gostermelisin

P

Paraemon

Misafir
TrDownload ,

Saygı Bekliyosan önce sen saygı gösterip adamın başlıgını dagıtmayacaktın.

E

emrearslan87

Misafir
ya bırakın ya muhabbete bak sonradan gelmişsin tecrübesizssin falan ne alaka kardeşim ben burada fiyat belirlemişim ister reklam verirler ister vermezler bu seni ne ilgilendirrir gelmiş burada yok şu kadar hitim var bulamıyorum laflarına yatıyorsun bulamıyorsan sorunu kendinde ara ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5