İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahibinden.al Projesi

enthusiastic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba,

Elimizde bulunan, www.Sahibinden.al alan adıyla bir seri ilan projesi geliştirmek istiyoruz. Yazılım ve konsept konusunda fikirlerinizi ve görüşlerinizi almak isterim.
İsim olarak (Sahibinden.al) oldukça jenerik ve arama motorlarında avantaj sağlayacağını düşünüyorum. Eğer güzel bir proje çıkarırsak başarılı olacağına inanıyorum.

Saygılar.

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Sahibinden.com ile problem yaşayabilirsiniz. Marka&Patent konularında araştırma yapmanızı öneririm.

Ayrıca arama motorlarında avantaj değil, dezavantaj sağlar. Sizin Sahibinden.com'dan daha yüksek bir pagerank ve index sayısına ulaşmanız ne kadar mümkün?

enthusiastic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Hakan,

Sahibinden ile başlayan birçok site faaliyetine devam ediyor. (Sahibindenoto... Sahibindenalcom... vs.) Bu konuda sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum çünkü isim olarak "Sahibinden.al" olarak faaliyet gösterilecek.

Sahibinden.com'a rakip olma gibi bir durum zaten olamaz fakat aramalarda ilk veya ikinci sayfaya çıkabilinirse o zaman iyi bir trafik yakalanabilir.

enthusiastic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üst üste ikinci mesajı atmış olacağım ama arkadaşlar yazılım ve proje konusunda fikirlerinizi bekliyorum. Yani bildiğimiz seri ilan sitelerinden farklı olarak sizce neler yapılabilir?

yusuftrn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam öncelikle iyi çalışmalar,
İşinize emek vermek istiyorsunuz belli ancak bende domain konusunda yanlış tercih yaptığınızı düşünmekteyim.
Biraz daha düşünürseniz alınmamış bir domain bile bulabilirsiniz.
Ancak bu iş sadece yazılımdan ibaret değil, birçok büyük firma gg sonrası bu işe girişti türkiyede. Ancak şimdi hepsi kapalı.
Güvenlik, Destek .. binlerce dolar gereken bir iş.
İnşallah başarırsınız. :)

enthusiastic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yusuf görüşlerin için teşekkür ederim.
Aslında o kadar kapsamlı ve ödemelerin tekliflerin dönebileceği bir yapı olmayacak. Zaten o işin altından 2-3 kişiyle kalkmak imkansız. Amaç, minimalist bir yapı üzerinde fonksiyonel kullanımlı bir ilan sitesi. Yani ilan çıktıktan sonra bu ilan için ödeme, online satın alma gibi konular olmayacak. Sadece ilan. İlan veren ve ilanı inceleyen arasında bildiğimiz türde bir online iletişim sağlamak.

Uzantı .al oluşundan dolayı kullanışlı olabileceğini düşündük, yani araba mı alacaksın sahibinden.al sloganı gibi:)

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
Güzel domain. Bence hedefiniz küçük olmamalı.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
domain çar çur olmaz inşallah. güzel bir domain almışsınız, işin içinden çıkamazsanız satmayı düşünün derim

enthusiastic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Teşekkürler mesajlarınız için bizimde çabalarımız o yönde, faaliyete geçirmek. Hedef olarakta gidişata göre ilerlemek daha iyi olur gibi.

Buzajans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script konusunda yardımcı olabilirim. Kategori zenginliği açısından sahibinden.com ile 1 e 1 yazılım özelliği açısındanda % 80 aratmayacak php & mysql konsept elimde mevcut şu an.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi