İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahibinden.com yazılımı isteyenler içeriye lütfen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeNSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Hali hazırda olmadan sıfır'dan bi nevi baz alarak clone olarak hazırladığım tasarımları söylemek gerekirse eğerki;

sahibinden.com
emlakjet.com
hepsiburada.com
emlak.net

Bir kaç tanesini sıraladım sadece, vermiş oldugum sitelerin kaynak kodlarını alarak belli bir şeyler yapmadığımı lütfen bilmenizi isterim. Sadece o sitelerin sistem işleyişlerini baz alarak ve tasarımlarını göz önüne alarak değerlendirerek hazırlamış olduğum A'dan Z'ye kadar bütün kodlama yapısı bana ait olan yazılımlar olduğunu lütfen unutmayınız.

Farklı bir forum veya benzeri ilan sitesinde yer almamaktadır.

Şimdi size yazılım ile ilgili olarak teknik ve yazılımsal bilgileri paylaşayacağım.

Üye Ol
Üye Girişi
Kurumsal Üye
Bireysel Üye
Mağaza Açma
İl
İlçe
Tarih Zamanı
İlan Kodu ( sistem otomatik olarak $ID ) atmaktadır.
Telefon
Profili
Diğer İlanları
Kargo Sistem
Full SEO alt yapısı müthiş!
Paypal, Havale, EFT, Mobil Ödeme entegrasyonu (sanal pos yok/ entegre edilebilir.)

Sahibinden sitesi örnek alınarak geliştirilmiş php/mysql ile kodlanmış bir yazılımdır.

VERSİON 2'de EST güvenlik sistemi olucak ve haricinde ise adreklamlarının ortak ağı geliştirilecek ve sadece +200 TL fark ile güncelleştirmeler yapılacaktır.

Bir'den fazla özelliği tamamen aynı pozisyona sahip bir yazılımdır.
Üyeler alışveriş online olarak yapabilir, mağaza açabilir ücretli yada ücretsiz sahibinden yazılımı gibi anasayfa vitrin acil satılık kalın yazı gibi premium üyelikleri kullanabilirler.

Üyeler ürünlerini ister peşin fiyatına ister taksitli fiyatına online olarak satabilir ve kendi mağazaları üzerinde ise bunları listeleyerek online satışı gerçekleştirebilirler.

İsterseniz belli bir komisyon tanımlayarak komisyon ile satış yaptırabilir yada mağazalara premium üyelik vererek daha farklı bir satış ortaklığı ile çözüm üretebilirsiniz.

İlanlara doping yapılabilmekte ve bunun için ise ekstra bir ücret alınabilmektedir.

Ayrıca türkcell, avea mobil ödeme sistem alt yapısı hazır kuruludur.
Sitenin kullanışlı ve gerçek'den fevkalade bir admin/yönetim paneli mevcuttur.
Bunun yanı sıra ise bir çok ekstra özelliği'de mevcuttur.

Kendiniz incelerken daha keyif alabileceğinizi lütfen unutmayınız.

Yazılım tek domain üzerinde lisanslı bir şekilde 600 TL olmak ile beraber açık kaynak kod ve bütün telif hakları beraberinde 2000 TL'ye verilecektir.

Size göstermek'de olduğum yazılım sadece bir tek ana site üzerinde kurulu olup, harici hiç bir site üzerinde kurulu olmamak ile beraber hiç bir şekilde bir tane kod bile kesinlikle ***** veya benzeri hiç bir figür ve içerik ile copy/paste alınarak kodlanmamıştır.www.

Ve sayamayacağımız daha fazla özellik için lütfen sistemimizi inceleyiniz.

Şuanda sitede mevcut olan GRI tema bunun haricinde ise bir diğer temada kırmızı olmaktadır.

Sistem hakkındaki sorularınızı bu başlık altından sorabilir ve kafanıza takılanları ögrenebilirsiniz.

Yazılımı lütfen çok dikkatli bir şekilde inceleyin, gerçek'den konu içerisinde'de size anlattığım gibi bir sistem olduğunu anlayacaksınız.

Piyasa'da bir script var ama 100'den fazla site kullanmakta ancak bu sadece ilk ve tek olucak harici hiç bir site üzerinde olmayacak ve sadece 10 satış olucaktır.

Tek satış için gerekli görüşmeler yapılır eğer uygun bir anlaşma sağlanırsa şayet'ki tekrar akabinde net bir karar verilerek gereken neyse yapılacaktır.

Gerektiği zaman ise bir noter üzerinde yazılımın devrini de gerçekleştirebileceğimizi zaten bilen arkadaşlarımız illakide vardır. Bilgisi olmayan arkadaşlarımızın metin içerisinde yazılanları dikkate almasını rica ediyorum.

TEŞEKKÜR EDERİM.
Güncel

Moderatör tarafında düzenlendi:

BeNSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu güncelliğini korumaktadır.

Orcun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script çok hoş ve kullanışlı arkadaşta güvenilir biri. Hayırlı satışlar.

OzkanGUNGOR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konu hala guncel ise fiyat pm alabilirmiyim ve size nasil ulasacagim telefon olursa daha iyi olur

canmuhammetak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Justin Bieber Turkey adlı sosyal ağ sitesinin yazılımından arıyorum ücretli olarak yardımıc olabilir misiniz.

BeNSu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fiyat alalım hostumuza kuruyor musunuz

fiyat ve kodlama hakkında pm alabılırmıyım?

Konu hala guncel ise fiyat pm alabilirmiyim ve size nasil ulasacagim telefon olursa daha iyi olur

Justin Bieber Turkey adlı sosyal ağ sitesinin yazılımından arıyorum ücretli olarak yardımıc olabilir misiniz.

Özel mesaj ile mail adreslerinizi iletirseniz eğer ki gerek sıfır'dan yazılım gerek ise görmüş oldugunuz bu yazılım ve harici 3 farklı sahibinden benzeri yazılım konusunda fiyat ortalama 300 ila 450 TL arasında açık kaynak kod olacak şekilde yardımcı olurum size.

Strategy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Banada özel mesaj gönderirmisiniz lütfen detaylı bir sunum istiyorum ciddi alıcıyım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5