İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şahsında hakaret ettiklerim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
selam , arkadaşlar bir ricam var , lütfen benim şahsına hakaret ettiğim üyeler buraya yazabilirlermi , rica ediyorum...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neyi paylaşamıyorsunuz anlamış değilim..
iyice adrenalin arttı bu günlerde forumda.
Hayırlısı!.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
mohti öle söyleme , canıma yetti ya , ben kime hakaret ettiysem çıksın söylesin lütfen...

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arama " Search " var oradan daha net araştırabilirsiniz. Günah çıkarma yerleri kiliselerde var yada orayı tercih ediniz. son olarak ise bu başlıgı açmıssınız kimse yazamazki mübarek size 1 kelime yazılınca 40 avukat çıkıyor yada konu kilitleniyor neden canınıza yetsinki?

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bence çiban bellide patlatan yok.. Allah belasini versin diyorum bu lafim icinde beni banlarlarsa girmem daha iyinete felan..

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Arama " Search " var oradan daha net araştırabilirsiniz. Günah çıkarma yerleri kiliselerde var yada orayı tercih ediniz. son olarak ise bu başlıgı açmıssınız kimse yazamazki mübarek size 1 kelime yazılınca 40 avukat çıkıyor yada konu kilitleniyor neden canınıza yetsinki?
bak mepring , ispatın varsa bir şeyler yaz yada söyle , boş konuşma lütfen...

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mywedding seni tanımam sende beni tanımazsın ama tarafsız biri olarak yani biraz sivri dillisin sanırım bazende kırıcı oluyor lafını esirgemiyorsun hiç o yüzden problemler olabilir.Ama tamamen tarafsız ve arkadaşça yorum yapmak istedim

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben çıbanı söyleyim belki iyinet anlamakta zorlanıyordur.
Mywedding başka bir forumda yönetici aynı forumda yönetici olan 2 kişi burada yönetici. orada yönetici olan 10 kişide sistematik olarak mywedding'in mesajlarına destekçi.

Buradan ne çıkıyor? gruplaşma. Başka ne çıkıyor? Paslaşma ve Gooool.

Şimdi aklı başında insanlar düşünür Mywedding ve grub arkadaşları hakaret edince söz söylenmez. neden?
Tabi Mywedding in mesai arkadaşları diger forumdada görevli oldugundan mywedding de orada yöneti oldugundan hemencik duruma el konulur.

Burada hakkı yenilen burada canına tak edilen birileri varsa bunlar en son siz ve sizin takım arkadaşlarınızdır. Banlatma politikanız devam edebilir burada gerçekleri bilenler biliyor susuyorlarsa 2 kuruş ekmek yediklerinden size saygı duyduklarından yada korktuklarından degil.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben isimleri karistirmisim afedersiniz, yazdigimi siliyorum.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Mywedding başka bir forumda yönetici aynı forumda yönetici olan 2 kişi burada yönetici. orada yönetici olan 10 kişide sistematik olarak mywedding'in mesajlarına destekçi.

Şimdi aklı başında insanlar düşünür Mywedding ve grub arkadaşları hakaret edince söz söylenmez. neden?
Tabi Mywedding in mesai arkadaşları diger forumdada görevli oldugundan mywedding de orada yöneti oldugundan hemencik duruma el konulur.

Burada hakkı yenilen burada canına tak edilen birileri varsa bunlar en son siz ve sizin takım arkadaşlarınızdır. Banlatma politikanız devam edebilir burada gerçekleri bilenler biliyor susuyorlarsa 2 kuruş ekmek yediklerinden size saygı duyduklarından yada korktuklarından degil.
:) gülerim sadece , az öncede yazdım , boş boş konuşuyorsun , hayırlı olsun , hala kime ne hakaret ettim yazmadın ,,,,

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Kişisel olarak hiçbirinize karşı bir hissiyatım yok. Ne seviyorum, ne sevmiyorum. Aranızda bu forum dışı ne gibi bir husumetiniz varsa bunu dışarda çözün. Özel olarak kimseye bir laf ettğiniz için değil kuralsız ve saçma hareket ettiğiniz için banlanırsınız. Artık banlamak da baydı çünkü devamlı hesap tarihi 1-2 ay olan insanlar gelip birilerine karşı gruplaşıyor, sonra başkaları geliyor, banlıyorsun yine geliyor. xp.com.tr banlanmış Mepring gelmiş onun IP adresinden nasıl bir hikmetse. Nedir sizin probleminiz, paylaşamadığınız? İnsanı sinir ediyorsunuz, yeter artık ya, ne kadar boş insansınız sizin dıdınızı mı çekeceğiz burada birşeyler mi konuşacağız..

Hangi forum ki Mywedding'in yöneticisi olduğu, aynı konudan 100 forum var zaten, herkes kendi çetesini kurma arayışında. Bütün forumlara bir yöneticilere iki. Nedir kardeşim, mutlu olup susacaksanız benim moderatorlüğü alıp size versinler.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122

uzun zamandır bu forumda gibi konuşuyosun......

ben iki forumdada yönetici değil daha dorusu hiç bir yerde değilim ama mywedding in yaptıkları belli söyledikleri belli... Ne yapmışta zorunuza gidiyo anlamadım bende

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Boş konuşan sizsiniz Mywedding. burada ispatlı bir tespit var aklı başında olanlar buna katılır.

Siz nasıl olurda bunlar Arap Kafalı sagdan soldan arkadan saldırırlar diyorsun?
Ben Arap kökenli Türk vatandaşıyım vergi veriyorum vatanımı seviyorum siz nasil hakaret edersiniz bu şekilde? bu Ban sebebi degilmi? Siz ne hakla benim kökenime fahişt bir yaklaşım ile yaklaşırsınız?

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim için doğru olan senin için yanlış olabilir bunun tam terside olması muhtemeldir. Ama insanların görüş ve düşüncelerine saygı duymak gerekir.

+ Bknz. İmza...!

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kişisel olarak hiçbirinize karşı bir hissiyatım yok. Ne seviyorum, ne sevmiyorum. Aranızda bu forum dışı ne gibi bir husumetiniz varsa bunu dışarda çözün. Özel olarak kimseye bir laf ettğiniz için değil kuralsız ve saçma hareket ettiğiniz için banlanırsınız. Artık banlamak da baydı çünkü devamlı hesap tarihi 1-2 ay olan insanlar gelip birilerine karşı gruplaşıyor, sonra başkaları geliyor, banlıyorsun yine geliyor. xp.com.tr banlanmış Mepring gelmiş onun IP adresinden nasıl bir hikmetse. Nedir sizin probleminiz, paylaşamadığınız? İnsanı sinir ediyorsunuz, yeter artık ya, ne kadar boş insansınız sizin dıdınızı mı çekeceğiz burada birşeyler mi konuşacağız..

Hangi forum ki Mywedding'in yöneticisi olduğu, aynı konudan 100 forum var zaten, herkes kendi çetesini kurma arayışında. Bütün forumlara bir yöneticilere iki. Nedir kardeşim, mutlu olup susacaksanız benim moderatorlüğü alıp size versinler.

xp.com.tr burası ve burada insanlar çalışıyor isterseniz proxy kullanarak girelim sizleri yanıltalım? Şirket içerisinden online oluyoruz qdin denilen şahısta abimiz xp* nicki ile arkadaşımız kendini tutamamış hakaret etmiştir. Ben onun kadar sert degilim sorunlarımı konuşarak anlatabilirim dinleyebilirseniz tabi.

Siz qdin'i şahsi banladınız iyi etmissiniz bu sizin yöneticilik vasfınızı gösterir yetki almak vermek benim derdim degil benim derdim hakaret edenlere ortak hukuk uygulamanız.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Boş konuşan sizsiniz Mywedding. burada ispatlı bir tespit var aklı başında olanlar buna katılır.

Siz nasıl olurda bunlar Arap Kafalı sagdan soldan arkadan saldırırlar diyorsun?
Ben Arap kökenli Türk vatandaşıyım vergi veriyorum vatanımı seviyorum siz nasil hakaret edersiniz bu şekilde? bu Ban sebebi degilmi? Siz ne hakla benim kökenime fahişt bir yaklaşım ile yaklaşırsınız?

yalanmı , ne çabuk unuttun türk askerini türk milletini osmanlı yı arkadan vurduklarını , ben sevmiyorum , ve oyle olduklarını düşünüyorum,
ayrıca pislerde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi