İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şahsında hakaret ettiklerim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
hassasiyetini göster.veya ne yaparsan yap.

ama eğer doğruların başkalarının doğruları ile çakışacaksa sınırlarında kalmalısın.

hele ki böyle önemli bir mesele de.

bir arap ında çıkıp bize siz pizsiniz demesi hoş mu olur yani ?

ermeniler kürtler adidir desem ben burda hoş mu kaçar ?

her milletin iyisi kötüsü vardır.araplar çok saygılı terbiyeli ayrıca temiz insanlardır.

ben her milleti severim.

kötü söz söyleme hakkınız yok.size yakışan sözünüzü geri almanızdır.

bir hanımefendi olduğunuz görüşüne katılmayacağım yoksa.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Damara basılan her naneyi yesin o zaman.

Mywedding'e gereken reaksiyon verildi zaten, her şeyin dökümünü yapmak durumunda mıyız bilemiyorum. Artık mutluysanız daha fazla uzatmayın.

qdin ile aynı cezayı almışsa adilsinizdir. Yoksa 2 gün lük uyari yada 1 sarı kartla olursa ancak günah çıkarmış olursunuz.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Seven sever, sevmeyen sevmez, yeter. Pis demek etnik ayrımcılık ise temiz demek de etnik ayrımcılıktır. Her ikisini de artık sonlandırın. Arkadaş zaten size şu anda cevap atamaz. O yüzden konuyu uzatmayın.

Gülmekten yere yatacağım yahu, bana ne ondan bundan, ne günahı ne çıkartması kendinizi nerede sanıyorsunuz. Burası bir internet forumu, saygısızlık yapan gider, diğerleri kalır. Bu kadar basit. amma kinlenip hayat meselesi yapıyorsunuz hayret birşey. Bu sayfayı kapattıktan 2 saniye sonra sen veya başkası benim hayatımda yok, gece kafayı koyup bunları düşünmüyorum.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seven sever, sevmeyen sevmez, yeter. Pis demek etnik ayrımcılık ise temiz demek de etnik ayrımcılıktır. Her ikisini de artık sonlandırın. Arkadaş zaten size şu anda cevap atamaz. O yüzden konuyu uzatmayın.

Burada pis temiz dememiştir zaten insanların demedigi konuyu demiş gibi göstermeyin direk hakaret etmiştir. Konu ve link orada. Sizde bu hakarete diger insani banlayarak destek verdiniz.

Madem hakeden ceza aldı yaşasın Adalet.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hayır Angelo yanlış düşünüyorsun.

bir insana kötü ve iyi demek ayrımcılık değildir.

söz konusu olan tek bir konu.iki nesne arasında kıyaslama yok.

kötü deme hakkımız yok ama isteyen istediğine iyi diyebilir.

herneyse.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/52404-utanin-utanin-11.html

Buyur ispat. Sizi banlamayan sizlerin arkadaşıdır demektir.
Buda ispattir diger forumlardaki arkadaşlarınız size destek verdiginden sizin hadsizliginize destek veriliyor. qdin banlanıyor. siz buradasınız.

Bu gösterdiğiniz link ile @iyinet '(admine) başvurmalıydınız.

herhangi bir mod (yönetici) 'un hata yaptığını düşünürseniz bunu onun sorumlu olduğu kimseye iletebilirsiniz: Geçmişte ben de yaşadım aynı durumu.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu gösterdiğiniz link ile @iyinet '(admine) başvurmalıydınız.

herhangi bir mod (yönetici) 'un hata yaptığını düşünürseniz bunu onun sorumlu olduğu kimseye iletebilirsiniz: Geçmişte ben de yaşadım aynı durumu.

qdin bunları yazmış kendisi ile konuştum ama " iyinet " ilgilenmemiş 3 tane bu konu ile ilgili PM var. zaten mywedding e de o mesajı geri dönüş olmadıgı için yazıyor. yani bilinizki uyarılar yapılmış ancak abimiz banlanmış. Söylenecek pek fazla bişi yok sadece adil olunsun istiyoruz Mywedding bu foruma girebilecekse Qdin de girebilmeli.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Hehee şimdi ben birşeye pis dedim diye pismi oluyor , o benim düşüncemdir , kimsede karışamaz. Fransızlar çok pis millet bana göre ,madem birileri banlanacak bu forumun huzurunu bozanlar banlansın.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kesinlikle bir ırka yapılan söze katılmıyorum. Yani birkaç Arap ihanet etmiş olabilir, birkaç Arap pis olabilir.. Ama bununla Bütün Araplar öyledir denemez mi? Vatan hainleri arasında Türkler de çıkmadı dünyanın en pis insanı belki bir Türk bile olabilirdi. Böyle bir genelleme yapmak oldukça yanlış.

Türkler hakkında da Barbar deniyor. Barbar mı yetiştirildik hayır, peki genimizde barbarlık mı var hayır. Hatta belki de genlerimde oldukça az Türk kanı dolaşıyor bile olabilirim ama Türküm diyorum ben..

Sonuçta herhangi bir ırk yada topluluğa laf atmak yanlıştır.. (herhangi bir forum hakkında da konuşmak yanlıştır..) Ha bu sözlerle banlanması gerekir filan demiyorum sadece birdaha yapılmaması söylenmeli..

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Hehee şimdi ben birşeye pis dedim diye pismi oluyor , o benim düşüncemdir , kimsede karışamaz. Fransızlar çok pis millet bana göre ,madem birileri banlanacak bu forumun huzurunu bozanlar banlansın.

yanlış yapıyorsun.

mantıklı düşün.çok yanlış

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Senin kürt kökenli olduğunu bile bile ben gelir kürtler çok kötü insanlardır, ayrıca pis insanlardır dersem ne düşünürsün.

Ben rahatsız oldum bu kelimeden. Çünkü benim arap kökenli yüzlerce arkadaşım var. Belki bende arap kökenli olabilirdim.

Kimsenin banlanmasından yana değilim. Sadece yapılanın yanlış olduğunu söylemek istiyorum.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tamam. Ben çok pisim :p
kırmayın birbirinizi kapansın konu.
Zaten en başta yazdığım gibi konu iyice adrenalini yükseltmiş. giden gitmiş.
yazık olmuş :)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qdin bunları yazmış kendisi ile konuştum ama " iyinet " ilgilenmemiş 3 tane bu konu ile ilgili PM var. zaten mywedding e de o mesajı geri dönüş olmadıgı için yazıyor. yani bilinizki uyarılar yapılmış ancak abimiz banlanmış. Söylenecek pek fazla bişi yok sadece adil olunsun istiyoruz Mywedding bu foruma girebilecekse Qdin de girebilmeli.

Admin ilgilenir (genel düşüncem budur) çok yoğun bir anına gelmiş olabilir.
siz olayı tekrardan admine götürün.
genellemelerden ve genel ifadelerden uzak durarak olaydan bahsedin.
iddianızı belirtin ve istediğinizi belirtin.
(bunlar sadece tavsiye)

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben foruma zaten ara sıra giriyorum aktif degilim okumak ile yetiniyorum burası şirket oldugundan ancak qdin defalarca mesaj atmış ve bunuda yöneticiler biliyor. demekki kaale alınmamış yada tek taraflı taraf düşünülmüş. Yapacak birşey yok bu saatden sonra abimiz o kadar paylaşım satış vs yapmış ancak hakaret edilen kendisi olmasına 8 gün ceza cekmesine ragmen gelmiş PM ile mywedding i uyardigi icin süresiz banlanmış bu ayıp kimindir artık siz düşünün.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok daha önce de söz konusu etmiştim tekrardan diyorum:

BAnlanan kişinin özel mesajlaşmaları devam etsin Lütfen
kişi genelde yazdıklarından dolayı banlanıyor.
banlanan kimsenin başkalarıyla ticari ilişkileri var bu ilişkinin PM şeklinde devam etmesine izin verilmeli.

banlanan kimseye değil onunla ticaret yapanlara da ceza verilmiş oluyor (PM leşilmeyince)

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben foruma zaten ara sıra giriyorum aktif degilim okumak ile yetiniyorum burası şirket oldugundan ancak qdin defalarca mesaj atmış ve bunuda yöneticiler biliyor. demekki kaale alınmamış yada tek taraflı taraf düşünülmüş. Yapacak birşey yok bu saatden sonra abimiz o kadar paylaşım satış vs yapmış ancak hakaret edilen kendisi olmasına 8 gün ceza cekmesine ragmen gelmiş PM ile mywedding i uyardigi icin süresiz banlanmış bu ayıp kimindir artık siz düşünün.

PM den dolayı sürekli ban yapılıyor mu @Admin
forumdaki duyarlı bir üye olarak soruyorum (sizi sorgulamak için değil)

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Senin kürt kökenli olduğunu bile bile ben gelir kürtler çok kötü insanlardır, ayrıca pis insanlardır dersem ne düşünürsün.

Ben rahatsız oldum bu kelimeden. Çünkü benim arap kökenli yüzlerce arkadaşım var. Belki bende arap kökenli olabilirdim.

Kimsenin banlanmasından yana değilim. Sadece yapılanın yanlış olduğunu söylemek istiyorum.

bak benim anlatmak istediğim her kişi kendi düşüncelerini söyler o onu bağlar. Her söyleneni üstünüze alınırsanız hiç bir zman mutlu olamassınız. Bir çok kişi türklere barabar diyo bi adamlara savaş mı açıyoruz hayır öyle olmadığımızı göstermeye çalışıyoruz.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM den dolayı sürekli ban yapılıyor mu @Admin
forumdaki duyarlı bir üye olarak soruyorum (sizi sorgulamak için değil)

Bu uygulama qdin e özel dedigimiz gibi forum ne yazikki birileri tarafından zapt edilmiş ve haklı haksız oldugu önem taşımadan hatır nedeni ile banlanmalar var.
+ Gönderilen pm nin başlıgıda " Hakaretiniz hk. " diye. yani küfür yok Hakaretinize devam ederseniz biride böyle böyle yapabilir dikkat edin bir milleti agzınıza alırken denmek istenmiş. yetkili admin varsa pastelesin o mesajı buraya anlarız qdin gerçekten banı haketmişmi yoksa birileri diyetmi ödetmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi