İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şahsında hakaret ettiklerim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Angelo her zaman kural ihlali yapıyor buna biz karışayamıyız demekki iyinetin tasarrufu bu. Ancak Mywedding Hakaret edince ses olmaması düşündürücü burası adil ise Mywedding'de cezalandırılmalı. Bakınız açık ve net söylüyorum bu bayan bir mesaj yazinca lütfen kontrol edin arkadasından mesaj yazanlar destekleyenler kimler hep aynı kişiler. demek oluyorki burada bir çeteleşme var buna dur demek lazım degilmi? bu çeteleşme nedeni ile kaç üye daha banlanacak? burada bu çeteleşme olursa kim neyi paylaşabilecek?

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir ırkçılık eksikti forumda.Ama şu gereksiz şakşakçılardan sıkıldım.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
mywedding bir ırka hakaret ediyorsun.

bu davranışını doğru bulmuyorum.kesinlikle ban sebebi olarak de görüyorum

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
yazdıklarınızı ispatlarmısınız lütfen yahu , amma çene var ya

niye doğru değilmi niye şaşırıyorsunuz..yapmadılarmı , arkadan vurmadılarmı, ,

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben çıbanı söyleyim belki iyinet anlamakta zorlanıyordur.
Mywedding başka bir forumda yönetici aynı forumda yönetici olan 2 kişi burada yönetici. orada yönetici olan 10 kişide sistematik olarak mywedding'in mesajlarına destekçi.

Buradan ne çıkıyor? gruplaşma. Başka ne çıkıyor? Paslaşma ve Gooool.

Şimdi aklı başında insanlar düşünür Mywedding ve grub arkadaşları hakaret edince söz söylenmez. neden?
Tabi Mywedding in mesai arkadaşları diger forumdada görevli oldugundan mywedding de orada yöneti oldugundan hemencik duruma el konulur.

Burada hakkı yenilen burada canına tak edilen birileri varsa bunlar en son siz ve sizin takım arkadaşlarınızdır. Banlatma politikanız devam edebilir burada gerçekleri bilenler biliyor susuyorlarsa 2 kuruş ekmek yediklerinden size saygı duyduklarından yada korktuklarından degil.

Bu mesaj bana mantıklı geldi ama ispatı yok
ispat edilmeye kalkılırsa da böyle birşey varsa ispat etmeye kalkanı sustururlar.

Fakat genelleme var bu noktada hataya düşülüyor; Olay bazlı ifade yazılsaydı daha destekli bir yazı olurdu.

Örneğin falan konu şurada şöyle açılmıştı böyle böyle olmuştu gibi....

her ne olursa olsun bu konu ve bu tartışmalar hiçbir yere götürmeyecek ve hiçbirşeyi halletmeyecek kanaatindeyim.

bazen iki taraftan hiçbirini tutamassınız: her iki tarafında haklı olduğu yanlar olur. bu noktada idda önemlidir. iddia daha dar ve bir konu bazlı (somutlaştırma) olursa sonuca gidilebilir değilse hiçbir yere varılmaz.

Her iki tarafa da şunu diyorum: Farklı olunan noktalara yoğunlaşmayın benzer tarafları bulup iletişimi yitirmemeye çalışın.

Saygılarımla

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
tekrar yazma gereği duyuyorum.

bir ırka pisler deme hakkını hiç bir kimse elinde bulunduramaz.

büyük bir saygısızlıkdır bu.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ya Oktay Sinanoğlu başlığını din allah muhabbetiyle provoke eden ben miyim? Git arkadaşının yazdığı yazıları oku bi öğren ondan sonra gel ya. Sanki başkası açtı konuyu. Dini allahı savunmak kimlere düşmüş yahu, hayret edilesi iş.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

kardeşim her ırkın iyisi kötüsü pisliği var sen genelleme yapamazsın yaparsanda terbiyesizlik ve saygısızlık etmiş olursun.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

http://forum.iyinet.com/guncel-konular-haberler/52404-utanin-utanin-11.html

Buyur ispat. Sizi banlamayan sizlerin arkadaşıdır demektir.
Buda ispattir diger forumlardaki arkadaşlarınız size destek verdiginden sizin hadsizliginize destek veriliyor. qdin banlanıyor. siz buradasınız.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya Oktay Sinanoğlu başlığını din allah muhabbetiyle provoke eden ben miyim? Git arkadaşının yazdığı yazıları oku bi öğren ondan sonra gel ya. Sanki başkası açtı konuyu. Dini allahı savunmak kimlere düşmüş yahu, hayret edilesi iş.

Bu konularda qdinini tahrik edenlere ceza vermesseniz bir gün başka bir platformda sizin degerlerinize bir saygısızlkta bulunur ve sizde kendinizi yer durursunuz. Tarafsız olun tarafsız.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben bir tek bu foruma üyeyim, mywedding'i tanımam. Senden çok sevmem. Değerlerinizi kel alaka yerlerde söylerseniz böyle olur, ben böyle yapmadığım için de değerlerim çok şükür hep tertemiz.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
hostbank24 , bence Türk ırkınada aynı hassasiyeti göstermeniz gerekiyor...

onların yaptıkları herşey tarihte bellidir ,benimkisi sadece tesbitten ibaret.

Mepring

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%1500 katılıyorum burası din dil ırk ayrım yeri değil hiç kusara bakmayın arkadaşlar arkadaş doğru söylüyor.Ban Sebebi bu

Evet Ban sebebi. Qdin'de bu lafa dayanamış Mywedding denilen zata özel mesaj atmış demiştirki ; Arap kafalı diyip durma bir gün biri kafanı keser böyle boş şeyler düşünmezsin. Tehdit diye ban almıştır. Belki tehdit belki uyarı adamın damarına basılmış basan durmuş basılan banlanmış.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Damara basılan her naneyi yesin o zaman.

Mywedding'e gereken reaksiyon verildi zaten, her şeyin dökümünü yapmak durumunda mıyız bilemiyorum. Artık mutluysanız daha fazla uzatmayın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi