İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sahtekar bir site matrixprtal.com

A

adnan2003

Misafir
arkadaşlar ben bu siteye forum sayfalarından tanımıştım birkaç arkadaş bu siteye güvenmediklerini söylemişlerdi. birkaç gün sonra site sahibi bir açıklama yaparak güvenilir olduklarını iddia ettiler. bende güvenilir diye bu siteye üye oldum. ancak üye olduğuma pişman oldum.
bir hafta önce birinci sıradaydım. beni rakiplerim geçtiler. geçtikten sonra yarışmaya yeni sorular eklendi. daha sonra 200 den fazla arkadaşıma siteyi tavsiye ettim. ve 20 defa daha yarışma hakkı kazandım. yine çabaladım 1.sıraya yerleştim. yine baktım beni yine aynı kişiler yine aynı 5 kişi geçmiş geçtikten sonra ise işin ilginç yanı yarışmanın bitmesine 10 saatlık bir süre kalmış olmasına rağmen siteye 50 yeni soru eklemişler.
yani ne zaman öne geçsem beni geçtikten sonra siteye yeni soru ekleyip duruyorlar.
BEN BU SİTEYE GÜVENMİYORUM. SİZEDE SİTEYİ TAVSİYE ETMİYORUM. BOŞUNA PARA VERİP MTRİX PUAN ALMAYIN.
AYRICA MTRİX PUAN ALIP ÇEKİLİŞE KATILAN VE HAZIR KARTTAN HEDİYE VE KİTAP KAZANAN KİŞİLER BENİ GEÇEN KİŞİLER. YANİ HEP AYNI KİŞİLER SİTEDE ROL ALIYORLAR.

SİZİN DEDİKLERİNİZ DOĞRUYMUŞ BU SİTEYE GÜVEN OLMAZ. BUNLAR NOKİA 2100 DEĞİL Bİ .OK BİLE VERMEZLER.

SAHTEKAR SİTE DEDİĞİN BÖYLE OLUR İŞTE HELAL OLSUN SİZE BE....

M

matrixportal

Misafir
merhabalar sevgili dostlar;

ben bazı şeyleri anlatmaktan yoruldum ama bazı arkadaşlar hala yanlış yapmaktan yorulmadı.

adnanbeyin bugün içinde geçilmesi ve yeni eklenen 50 soru hakkında son bir açıklama yapmak istiyorum ve bir daha bu tip soruları muhatap almayacağım.

adnan bey öğleye kadar 1.sıradaydı bugün içinde ve onun birinciliği sürerken operatörümüz 50 soru daha ekledi sisteme. onu geçen diğer 5 kişi yeni sorularıda cevaplayarak yarıştı ve adnan beyi geçti. sonuçta bağıran çağıran hakaret eden adnan bey oldu. soruyorum buradan kendisine "yeni soru eklenmesinden kaynaklana bir kaybı olmuşmudur." asıl kaybı olan onu geçen diğer 5 kişi bu yeni sorulara cevap verdiler. adnan bey yeni sorularla yarışmadı ki bi kaybı olsun. o insanların hiçbiri kalkıpta niye yeni soru eklemiyotrsunzu diye bir şey söylmeyior oysa adnan bey bağırıp duruyor. üstelik çok masum gibi GÖRÜNEN ADNAN BEY UYDURUK İSİMLERLE SİTEYE ÜYE OLMUŞ VE BU ÜYELİKLERDEN KAZANDIĞI MATRİXPUANLARI KENDİSİNE TRASFER EDEREK ONLARCA DEFA YARIŞMA HAKKI KAZANMIŞTIR. BU BİLGİLER ELİMİZDE MEVCUTTUR. İSPAT ETMEYE HAZIRIZ. BUGÜN DE SİTEYİ TAVSİYE EDECEĞİM DİYE EN 25-30 TANE HATALI MESAJ GÖNDERİP HAKSIZ YERE MATRİXPUAN ALMIŞTIR. BU BİLGİLER ELİMİZDE MEVCUTTUR VE ADNAN BEYİ DE BU KONUDA UYARDIK.

Hediye kazanan ve yarışmada üst sırada olan hep aynı kişiler doğrudur. çünkü site açıldığından beri sadece 5 kişi matrixpuan aldı ve bunların matrixpuan sıkıntıları olmadığı için dilediklerince siteden yarışabiliyorlar..

Sonuçta adnan bey gibi bir iki kişinin DİKKATİNİZİ ÇEKERİM Kİ BEN ADNAN BEYİN YAPTIĞI GİBİ KENDİSİNE SAHTEKAR DEMEDİM ŞU ANA KADAR AMA ARTIK DİYORUM onun gibi bir sahtekarın lafına bakarak siteye gelmeyecekseniz buyurun gelmeyin. Karar da takdirde sizin ama şunu da göz ardı etmeyin ki ne adnan bey ne de sitede yarışan diğer insanlar benim babamın oğlu değildir ve biz kimseyi kayırmadık. herkese aynı mesafedeyiz. verdiğimiz ödülleri de kendi paramızla alıyoruz, bir sponsrodan falan sağlamıyoruz. bu sebeple kimsede bizi yönlendirmiyor. kimseye muhtaç değiliz. dürüst, adil ve objectif insaları siteye davet ediyorum. bir kaç kez gelip siteyi görsünler ve sitede olan biteni izlesinler. başkasının lafına bakarak yargısız infaz yapmasınlar lütfen..

saygı ve sevgilerimle

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
ben türkiyenin yarışmalardan en çok hediye kazanan kişisi olarak bu konuya bir açıklık getirmek istiyorum.
ben bütün siteleri takip ediyorum. Hangi sitenin garantili mi değil mi olduğunu araştırıyorum. Bu siteyide araştırdım ve şu karara vardım.

www.matrixportal.com sitesinin güvenli bir site olduğunun garantisini veriyorum.

Artık gönül rahatlığı ile siteye girip oynayabilirsiniz.

www.matrixportal.com

M

matrixportal

Misafir
ibrahim beye sitemiz hakkında ki dürüst ve iyi niyetli mesajından ötürü teşekkür ederiz. bazı arkadaşların da yenilgiyi hazmetmelerini, herkesin yarışma hakkını kendi çabalarıyla belirlediğini unutmamalarını, bilgileri ölçüsünde yarışmada bir yere geldiklerini ve herkesin eşit şartlarda yarıştığını unutmamalarını isterim...

sitemizde seri ilandan, topliste; finanstan, özel dosyalara; ünlü güzellerden, haberlere; şiirden, makaleye; denemeden, fıkraya; sinemadan derslere; asp,php,cgi-perl,java scriptlerden; oyunlara daha pek çok servis mevcuttur. Üstelik üye olan herkese ücretsiz bir adet email adresi veriyoruz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5