İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahtekar Bulur.com

L

Limitsiz.Net

Misafir
Arkadaslar PR ile Alakalı Sitlerden Bulur.com Hite Göre Sıralama yapmasına ragmen ben orda 10 günde sadece 204 hit almıs olarak gözüküyorum daha önce kendilerine mail attım ancak ilgilenmediler zaten linki ana sayfalarına verdiriyorlar /rank/ uzantısında bizim sitelerimizi yayınlıyorlar ve ilk sayfada sadece link değişimi yaptıkları siteler var Kodlarını sitemden siliyorum ve sizede aynı seyi yapmanızı tavsiye ederim..

B

bavul.net

Misafir
/rank/ uzantısında bizim sitelerimizi yayınlıyorlar demekle neyi kastediyorsun.anlamadım.

L

Limitsiz.Net

Misafir
www.bulur.com/rank seklinde yani arkadasım linki ana sayfalarına alıyorlar ama yayınladıklarıda hikaye 10 gündür 204 hit almısım ben :) iyinetteki hitlerimin 10 da birinden daha az :) alem sahtekar olmus biz napalım

B

BEBEX

Misafir
Limitsiz.Net' Alıntı:
www.bulur.com/rank seklinde yani arkadasım linki ana sayfalarına alıyorlar ama yayınladıklarıda hikaye 10 gündür 204 hit almısım ben :) iyinetteki hitlerimin 10 da birinden daha az :) alem sahtekar olmus biz napalım

işte kardeş artık insanlara güven çok zor böyle şeylerle karşılaşınca her zaman bir adım daha geri atıyorum.. yazık cok yazıkk..

L

Limitsiz.Net

Misafir
SiteRehber.com' Alıntı:
Fakat,
www.bulur.com >> PR:4
www.bulur.com/rank/ >> PR:4

Yani eger PR icin link degisimi yapmis isineniz, sizin icin farkeden birsey olmaz ki size /rank dan link vermis olmasi.. nihayetinde onunda PR si 4..

onu gectim tamamda ben neden 10 günde 204 hit alıyorum ?

site ekle ne demek istediğimi anlıyacaksın sırf denemek için tekil hiti 20 bini bulan bir yere koydurdum kodu ama yinede değişen birsey olmadı Elle yapıyor arkadaslar saolsun

B

BEBEX

Misafir
Limitsiz.Net' Alıntı:
onu gectim tamamda ben neden 10 günde 204 hit alıyorum ?

Link-TR arkadaşım burada serhatın anlattıgı olay rank dosyası değil olay sitesinin zaten belli bir günde bir tekil kullanıcı var ve 10 günde 204 hit aldıgıdır. ayrıca sanırsam sitenin kendi link değişimi yaptıgı insanlar her zaman yüksek hit almalarıdır burada bire aldatıcılık vardır..

saygılarımla..

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
insanları bıktırdılar, güvenlerini sömürdüler, herşeye kuşkucu yaklaşır yaptılar, Bekleyin ..... daha fazla detay veremiyorum şu an için. hafızalarda düşünce olmaktan çıkıp gerçek olmaya başladığında ne demek istediğimi (unutmayanlar) analayacaklar.

D

DopdoluNet

Misafir
Ne ADamlar var ya

beyler adam sitesini oraya yönlendirmiş zaten. ikincisi orası pr li hit yollar. günde 20 hit gelmiş ortalama sanada. kac bekliyordun ki ? iyinet sana gunde 200 hit mi yolluyor ki böyle diyorsun ? yollamıyorsa yollamıyor konuyu ne açıyorsun ? adam seni prsi aynı yere olan sayfasına almış. ziyaretcisinide oraya yolluyor. hit gelirse gelir hilebaz denmez buna. az ziyaretci aldıysan çıkar gidersin adama iftira atılmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5