İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahtekar Hostgator yıllarca emeğimi bitirdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratyvz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 yıllık hostgator kullanıcısıyım site hitlerin kazançlarım çok güzel gidiyordu tablet uygulama aramalarında hep ilk sıralardaydım.Sonra ben hostun paneline farklı ipden girdim güvenlik için siteyi iptal etmişler.Benden ip istediler.Bende verdim.Sonra site açıldı. Ama hitler ve google sıram 0 landı.bu gün farkettim kiösadece benim ipden giriliyor. Sitemi bitirdiler, kazancımı bitirdiler . 2-3 senelik emek gitti. Mail attım açın şu siteyi dedim ama artık açsalarda farketmez.
http://imgim.com/8794incie5373117.jpg puffinden girdim farkettim site açılmıyor.Sonra faceden mesaj attım arkadaş giremedi. Bitirdiler sitemi sahtekarlar sakın bunlarla iş yapmayın .Ucuz ve sahtekarlar...

http://imgim.com/5794inciq8320583.jpg

Buda benim ipden giriş

hostagel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hostgator Destek

Hostgator den [email protected] ye mail atarak Hasan Beyden yardım alabilirsiniz. Mutlaka yardımcı olacaktır.

Çok güzel bir siteniz var. Gördüğüm kadarıyla Hostgator ile devam ediyorsunuz.

Hostgator destek den daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

balayiotelleri

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hostagtor kadar saçma işe yaramaz bir host yok... Sürekli vürüs geliyor neden oldu diyoruz bizim yapacağımız birsey yok sitelock alın diyor. Hosting satın al vürüs programı satın al bilmem ne . Php dosyarının içinden geçiyor yardımcı olan yok almayın aga

Nginx

İyinet Üyesi
Reaction score
69
Hostagtor kadar saçma işe yaramaz bir host yok... Sürekli vürüs geliyor neden oldu diyoruz bizim yapacağımız birsey yok sitelock alın diyor. Hosting satın al vürüs programı satın al bilmem ne . Php dosyarının içinden geçiyor yardımcı olan yok almayın aga
6 yıllık konuyu hortlatmanız ayrı bir olay olmuş. Önerim güzelhosting'dir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5