İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sahtekar insanlardan biri

gameforever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bundan yaklaşık 2-3 hafta önce Amanha nickli üye sitesine link eklemek kaydı ile anlaşmıştık. Açtığı topicde bu konunun altında biryerlerde. Adama 60 ytl değerinde sitesine link ekledim. msn dende adamla konuşuyordum. İş bitince ücret hemen yatacaktı. İş bitti sıra ücrete geldi. Adam çeşitli mazeretler söyleyerek erteledi. yok bugun 25 lira gerisini sonra yatırayım falan diye. bende anlayışlı karşıladım. bikaç gün geçti. adam 25 lira bile yatırmamış hesaba. Ben adama pm msn derken 23 lira yatırmış. 1 hafta önceydi galiba. geri kalanıda 5 gün içinde yatırıcam filan dedi. bende olabilidiğince erken yatırmasını söyledim. aradan 5 gün geçti, tabi ben bu zamanda adama msj attım sürekli fakat birine bile cvp vermedi. Yatıracağı para ise topu topu 37 ytl. O paranın derdinde değilim ama insanda biraz haysiyet biraz şeref olur. Allah ıslah etsin bu adamı. Bu konuyuda benim gibi olan arkadaşlar ders alsın diye yazdım, benim dilim yandı başkasının yanmasın.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
emeğinin karşılığını alamamak rahatsız ediyor para değil bilirim o duyguyu inşallah alırsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5