İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SahtekarLıgın Bu Kadarı

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Merhaba Mynet Üyesi;

Mynet Yeni Bir Uygulamaya Geçmektedir.Bu Geçiş Döneminde Mailinizin Kapatılma Olasılığı Vardır.Mailinizin Kapatılmaması için Aşağıdan Giriş Yapmanız Gerekmektedir.Eğer Giriş Yapmazsanız Mail Hesabınız Kapatılabilir.

GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN!

Dikkat:Eğer Yeniden Giriş Yapmazsanız Mailiniz Kapatılabilir!​

BöyLe bi maiL aldım [email protected] adresime aynen bu mailimin ( http://special_kanali.sitemynet.com ) Diye web sitesi hiti 1000 üzerinde dedim maili bi güncelleyim bi baktım mail gelmiş boyle boyle bişeyler sallıyo dedim ne oluyo GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN! Diye yazı var onada link vermişler http://www30.websamba.com/mailgiris/mynet email.htm bu adrese .
bu www.websamba.com baya baya insanları kekliyolar gibime geldi belkide dogrudur bilemiycem.
Bi Bilgisi oLan var mı arkadaşlar ?

T

turkgenc

Misafir
oyle sacmalik mi olur ya?

mynet kim websamba kim? mynet'in web ile samba ile ne isi olur :)

adamlar dunya sirketi...

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
AkLı Sıra Maillerini Calıcaklar insanların ayıp ya valla cok ayıp bilmiyen biri olsa keklerler yaa

T

turkgenc

Misafir
zamaninda bu sekilde bircok insani da keklemediler mi sanki? :)

tavsiyemdir, ilk kez gordugunuz mailleri okumayiniz.

ben oyle yapiyorum.

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
abi okursun ama linklerine tıklamazsın şerefsiz bunlar ya

nuysaler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boş geçmeyin yazın saçma sapan bişiler uğraşsın çocuklar girecem diye :D

I

iyiyureklim

Misafir
slm

websamba bedava host dagitan bir sitedir

yani www.websamba.com/isminiz seklinde

mynet saten bir şirket

websamba da faydalı bir sitedir

mail i atan da nedir onu siz düşünün :D

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
ABi Websambamıdır nedir direk dolandırıcı abi bunlar ortada herşey yiyim onların dagıttı beleş hostu ayıp günah denen bişey var ya

I

iyiyureklim

Misafir
yapacagınız ve yapabilecekleriniz :

Mynetti arayıp yada mail atıp anlatırsanız size yüksek bir ihtimal ile
SAYIN AHMET MEHMET BEY PARALI MAIL e gecerseniz böyle bir riskiniz olmaz filan deyip sizi paralıya geçirmek isteyecekler.

websambaya yazı yazsanız ilgilenmezler çünkü adamlar hostu bedava verip sitelerin en ustlerinde reklamlarını koyuyorlar.

en iyisi böyle sitelere girmemek ve bilinçsiz internet kullanıcılarını uyarmak bilgilendirmek...

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
websamba'ya mail atarak o siteyi sildirebilirsiniz. hatta 8m.com 8k.com tarzı siteleri de kapattırabilirsiniz. tek yapmanız gereken ciddi bir telif hakkı maili hazırlayıp host sahibine atmaktır.

T

trlist

Misafir
GeneraL' Alıntı:
Yemedİm Kİ Zaten :)
Sen fake yiyecek kadar ileri düzeyde bir insansan ne işin var bu forumda...
http://www30.websamba.com/mailgiris/ adam fake sistemi kurmus.
Laf olsun diye şerefsizler diyorsun işin gücün yokmu kardesim.. fake i yiyecek adam 10000 biri yer gelmişsin burda laf olsun diye konu aciyorsun .... geyik yerimi bilgi platformumu anlamadim... bir konuya ne kadar cok cevap yazilirsa sana hit yollamiyorlar sana puan vermiyorlar haberin olsun.... Kesinlikle o websamba daki mail gisi adresi senindir laf olsun diye actiğinada eminim...

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ZIPPKIN' Alıntı:
ben bu yöntemle kız arkadaşımın şifresini çalmıştım :) :)
Keh keh bende yaptım aynı kız bide iki kere yemişti tabi yöntemler farklıydı :D
Artıksa yeni TCK ya göre bu olay yapılırsa ceza sı var. Artık bulaşmıyom tabii ;)

GeneraL

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Sen fake yiyecek kadar ileri düzeyde bir insansan ne işin var bu forumda...
http://www30.websamba.com/mailgiris/ adam fake sistemi kurmus.
Laf olsun diye şerefsizler diyorsun işin gücün yokmu kardesim.. fake i yiyecek adam 10000 biri yer gelmişsin burda laf olsun diye konu aciyorsun .... geyik yerimi bilgi platformumu anlamadim... bir konuya ne kadar cok cevap yazilirsa sana hit yollamiyorlar sana puan vermiyorlar haberin olsun.... Kesinlikle o websamba daki mail gisi adresi senindir laf olsun diye actiğinada
Ya Trlist Kardeş Yaran mı var anlamadım puan la ne işim olur benim . gelmiş bana boyle bi mail yazdım kandırıyolar insanları diye yani bi yanlışım varsa arkadaşlardan özür dilerim. Ama yazdıklarımda asla bi yalan yok

THR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
mantık şu sen orayı gerçek giriş formu zannediyorsun sonra yazıyosun kullancı adı şifre bide bakmışın bu bir formmailmişş aaa senin şifre ve kullanıcı adı başkalarının elindeeee

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi