İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sahtekarlık iyice artıyor

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
merhaba iyinet sakinleri bu konuyu açma gereği duydum heleki facede sayfa çılgınları için açmış bulunmaktayım.herkes için geçerli değil bu konu bazı üçkağıtçılar artık satısların suyunu çıkardılar bilindiği gibi ws forumlarda en çok satış olan katagori face sayfa satışlarıdır örnek bir şahıs konu açıyor 10 k aşarı aktif sayfa diye sayfaya bakıyorsunuz begeniler 100 k lık sayfadan daha fazla oluyor fiyat da biraz iyi olunca hemen almaya kalkıyoruz tabiki ama bu otolike olayı artık begenilerede sıçradı adam otolike ile paylasımların begenileri arttırıyor iyi fiyata satıyor yani milleti kandırıp resmen dolandırıyor begenilerde otolike olup olmadıgı anlamak zor tabiki sayfa gerçekten aktif olabilir ama her aktif sayfayı almaya kalkmayalım herkese iyi günler.

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21
eğer sorun olmaz ise diğer bir webmaster forumundan örnek link atabilirim adam resmen otolike begeni yapıyor yazık ya fiyatlarda uçmuş

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Neresi sahtekarlık anlamadım?
Alınacak sayfa incelenmeden alınıyorsa, problem alıcıdadır...
Enayiler artıyor da denilebilir bunun için kabalık olmaz ise...

roymand

0
İyinet Üyesi
Reaction score
21

boşverin hocam siz anlamazsınız
ayrıca enayilik denmez kandırılmak denir
nickiniz bilgi olarak geçiyor ama bilgisizce cevaplar veriyorsun hakaret etmeyin

samanpan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Alınacak sayfa incelenmeden alınıyorsa, problem alıcıdadır...

işe o noktadan bakarsan yanlış olur.
eve hırsız girer e kapıyı bilmem ne yapsaydı
araba soyulur e kitleseydi
kapkaç olur e dikkat etseydi

haklısın dikkat edeydi de hırsızın hiç mi suçu yok

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
bilgi haklı , madem kandırılıyorsunuz hakkınızı arayın veya kandırılmayın.Yorum beğeni oranına bakabilir.Paylaşımlara bakabilirsiniz hiç yoktan.

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
ortalık Saflarla dolu diye kandırmakmı gerekiyor :mad: tamam ortada bir enayi olabilir ama %90 suç dolandırıcıda

kapkarabembeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beğeni ile beğenilen şeyi kaç kişi paylaşmış onu kontol edin orantılı değilse zaten belli ki işin içinde çakallık var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi