İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şaka Değil Gerçek 1000 İndirme 600$

Ivan3097

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Evet arkadaşlar öncelikle bu konuyu tamamen ben anlatacağım yani alıntı değildir.

LÜTFEN KONUYU TAMAMEN OKUYUNUZ. SONLARA YAKLAŞTIKÇA SİZ DE SEVECEKSİNİZ :)

Şimdi nasıl para kazanacağımızı sizlere anlatmaya başlayayım. Öncelikle profildeki web sitesine tıklayarak kayıt oluyoruz.

Kayıt işlemimiz kolay olduğu için burayı hızlıca geçtim.

Evet arkadaşlar şimdi sitenin en güzel yönünü sizlere takdim edeyim ;)

MiNiMuM DoSYa BoYuTu YoK!!

Evet arkadaşlar bu sayede Upload ve Download hızında problem çekmeyeceğiz.

Evet şimdi sitenin muhteşem bir yönünü daha söylüyorum ;)

Diğer siteler 1000 indirmeye(Türkiye İçin) 5$ verirken bu site Türkiye için 225$ veriyor!.. ABD'den olan indirmelere ise tam 600$ veriyor!..

İşte ödöneme kanıtları...

2ed8c4n.jpg

es0prq.jpg

sharecashpaymentedit.jpg

Eğer 225$ bana yetmez 600$ isterim diyorsanız profildeki web sitesinden üye olduktan sonra Mail adresimizide ekleyin ve "Ünlü ABD Forumları" arşivimizi sizlerle paylaşalım ;)

Şimdi sizlere sitenin çalışma prensibinden bahsedeyim.. Akla gelen ilk soru bu sitenin diğerlerinden farkı ne ki bu kadar fazla ödeme yapıyor?

Cevabı basit;

Mesela böyle bir indirme linkimiz var...

http://sharecash.org/index.php?ref=16974

Linke tıkladık ve "Click here to download!" yazısına bastık..

Ve karşımıza "Complete this Offer!" isimli bir sayfa çıktı..

İşte bu sayfada sitenin anketi var.. Bu anketi doldurduktan sonra indiriliyor.. Bu yüzden çok para kazanıyorsunuz..

Anketle Kimse Uğraşmaz Bu İş Yaş (-mı acaba)

Tabikide öyle değil.. Zaten anketle uğraşılmıyor 1 dakikanızı bile almaz..

Fakat Türkiye'de site çok yaygın değil ancak ABD de çok yaygın bir site yani nasıl biz Rapid den premium almadan indirmek için saniyeleri bekliyorsak onlarda anketi dolduruyorlar ;)

Dediğim gibi Email adresimi ekleyerek benimle irtibata geçen arkadaşlara ABD forumlarının arşivini vereceğim..

Yani 16945 kullanıcının toplam kazandığı para 70588$ !!!

- Ödemeyi PayPal ile yapmaktadır. Bu da sitenin güvenilirliğini tekrar gösteriyor.
- Minimum ödeme 10$

Şimdi yapmanız gereken tek şey KAYIT OLMAK

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
internette araştırdım biraz ve kimi aldatma demiş kimine göre doğru ama Doğru diyenlerde şu notu düşmüş :

"They should have mention only US/UK/CA are supported in the mainpage but they didn’t and block registration from other country if the country is not supported."

Kanada ingiltere ve amerika için geçerli sanırım bu sistem. Türkiyeye ödüyor da az ödüyor gibi bişey göremedim.

--- Sık sorulanlar kısmında belirtilmiş :

1)Will I get money every time ANY user downloads a file?

No, but most of the time you will. You receive money when the user is from the target area for the ad being displayed, usually US/UK. You will also receive money only if the user doesn't enter fraudulent information or enters their information multiple times.

tosunpasa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaka gibi

dostum

deneme için verdiğin linke baktım da
kusura bakma ya

hem emailini yazacaksın.. hem cevaplar ile uğraşacaksın

millet beklemeyi yeğler

heleki email vermekkkkkkk

abasaran

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1000 download 600$ ...

eğer gerçekse millet bunu iş edini yahu,
100kb'lık bi dosya upload ederik.

ip değiştirme programı yüklerim,
anket için mail alırım,
cevapla indir cevapla indir cevapla indir cevapla indir

günde 100 download yapsam {ki daha fazla da yapılır}
10 güne 600$ cepte..

TABİ sallamasyon {kandırmaca} bir sistem değilse.

Taylan

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Şimdiye kadar binlerce bu tip site ile karşılaştım.Ya yalandır ya da türkiye de yoktur.Herşeyi bu kadar basit yapmazlar.

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
1000 download 600$ ...

eğer gerçekse millet bunu iş edini yahu,
100kb'lık bi dosya upload ederik.

ip değiştirme programı yüklerim,
anket için mail alırım,
cevapla indir cevapla indir cevapla indir cevapla indir

günde 100 download yapsam {ki daha fazla da yapılır}
10 güne 600$ cepte..

TABİ sallamasyon {kandırmaca} bir sistem değilse.

Kesinlikle katılıyorum. Bi anket doldurmayla bu kadar parayı babası oğluna vermez.

F

frmkanka

Misafir
Beyler kanmayın bence peki ödeme alan varmı o kadar legalparalıysa?

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
google reklamı alıpta ödeme yapan siteler bana her zaman çok salakça gelmiştir. Yada başka bir sitenin reklamını yapan bir site gördüğümde ona üye olmam.

Madem çok paran var insanlar bir şey indirince onlara para veriyorsun. anketlerden kazandığın paranın bir kısmı veriliyor var sayarsak ordaki google reklamının işi ne ben onu anlamadım.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
google reklamı alıpta ödeme yapan siteler bana her zaman çok salakça gelmiştir. Yada başka bir sitenin reklamını yapan bir site gördüğümde ona üye olmam.

Madem çok paran var insanlar bir şey indirince onlara para veriyorsun. anketlerden kazandığın paranın bir kısmı veriliyor var sayarsak ordaki google reklamının işi ne ben onu anlamadım.

sanirim duymuslar, kaldirmislar goremedim ben birsey. ayrica cok amator bir siteye benziyor.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Cpaemp'in email offerlarını kullanıyorlar, cpaemp sadece US zaman zaman ise CA ve UK bağlantılı kullanıcılara ödeme yapıyor.Adamlar dolayısıyla bu ülkelerin ziyaretçilerini seviyor.

Yani kendi sistemleri değil...Cpaemp'ten ödeme alamazlarsa sizede ödemezler bu kadar basit ve riskli birşey.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5