İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şaka gibi -US$ 6,32

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Eylül ayı sonunda bakiye [?] US$ xxxx,70
Ekim 2007
31 Eki Kazançlar (1 Eki - 31 Eki) - ayrıntılar -US$ 6,32
31 Eki Kazançlar (1 Eki - 31 Eki) - ayrıntılar US$ 6,32
Ekim ayı sonunda bakiye [?] US$ xxxx,70
-US$ 6,32 nerden geldi yaw? ayrıntısındaki linkteki bilgiler:
Düzenlemeler

Kazançlarınızın içinde çeşitli nedenlerle alacaklar veya borçlar da bulunabilir. Bunların tümü Ödeme Geçmişi sayfanızda listelenir. Olası düzenlemelerden bazıları şunlardır:

* Arama Ýçin AdSense masraflarý: Google AdSense Şartlar ve Koşullar bölümünde belirtildiği gibi Arama İçin AdSense kazançlarınız, masraflarla sıfırlanabilir. Bu, yalnızca bazı yayıncılar için geçerli bir durumdur. Daha fazla bilgi için bkz. AdSense Destek.
* Çek Masrafları: özel çek dağıtımlarına veya ödemeyi kesme isteklerine ilişkin masraflar
* Geçersiz tıklamalar: geçersiz olduğu tespit edilen tıklamalar için yayıncılara ödeme yapılmaz. Raporlarınızda görünen tıklamaların geçersiz olduğu saptanırsa, kazançlarınızda gereken düzenleme yapılır ve reklamverenlere paraları geri ödenir.
* Diğer: bu, diğer kategorilerde yer almayan alacakları veya borçları içerir. Hesabınızda bu 'diğer' kategorisine giren düzenlemeler yapılırsa sizinle bağlantıya geçilir. Hesabınızda görünen düzenlemelere ilişkin herhangi bir sorunuz varsa bize ulaşın.
Ne yani borçlumu çıktık? arama kullanmıyorum, çek aldım çok ilk zamanlar eft yoktu,geçersiz tık için hiç uyarı almadım, diğerleri için aboneyim kanki olduk artık her hafta naber şu sayfayı düzenle.
Ödeme geçmişi profilinde enteresan bi durum oluştu, bu ay pas mı geçicem ben.Ekimin bakiyesi kesildi, yoksa masraf ayağına bizimi sömürecek.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belkı lead yapmısındır lınkı tavsıyeler bolumunden veya kanalsız bıryerde reklamın var

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende de bu gariplik var. sabah baktım kazancıma x $ dı, 1 saat sonra yine baktım yükseleceğine bir kaç cent düşmüş. anlamış değilim...

ReL4X

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
-US$ 5,63 de bende gözüküyor. Sanırım sonra geri eklenmiş.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dün bende - aldım. Sebebi nedir ki?

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla bende de 3,67$ +/- haraket olmuş, önce düşmüşler sonra eklemişler. anlam veremedim.

Noxious

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende yok
baktılar fakir adam benden almadılar :)

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google bu ne zaman ne yapacağı belli olmamaya başladı... :)

ruen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bende aynı siteyi 2 ayrı kanalda farklı ücretler gösteriyor.Ama toplam kazanç ikisindende fazla :S ilginç

Comedys

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimde yok zaten adam akıllı ödeme alamıyoruz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5