İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şaka gibi..

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Bugün kız arkadaşımla yağmura yakalanmayalım diye bir apartmanin yan tarafinda saklandik, üsüyoruz diye sarildik..
Bir adam geldi bize yok terbiyesizsiniz, yok burada aileler oturuyor diye bagirmaya basladi. Yine saygimi koruyup her ne kadar tamam abi,kusura bakma abi desemde harbiden cok sinir oldum. Bi de bize diyor ne yapiyorsunuz siz, polis cagiririm falan. Hayır mantığa bakar mısınız?

Pardon polis bey, apartmanımın yanında iki genç arkadaş üşüdükleri için birbirlerine sarılıyorlar, şunları alır mısınız?

Ne hallere düştük ya, harbiden ayıp. Sarılmak için evlenecektik bi de..

E

Erturk

Misafir
:)

Ben olsaydım , "Hayırdır birader, fuhuş mu yapıyoruz? Ağzını topla, dağıtmayayım çeneni!" derdim.

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Yahu yok komedi filmi gibi.. Aldım hatunu da yürüdüm gittim, muhattap olmaya değmez. Bi de büyük, şimdi dövsem bu sefer ben kötü olacağım. Bi de yandaki dükkana gitmiş anlatıyo bizi göstererek.

Komik bi durum yani, bekarlık başına mı vurdu anlamış değilim.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Nerdesiniz hocam? yani bulunduğunuz yer küçük bi yer ise bunlara çok sık rastlıyoruz.Ama aslında yine söylüyorum herşey televizyonda bitiyor.Tv de olmadık şeyler gösterilince sizinki gibi masum şeyler, yanlış anlaşılıyor.Eğitim şart :)

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
:)

Ben olsaydım , "Hayırdır birader, fuhuş mu yapıyoruz? Ağzını topla, dağıtmayayım çeneni!" derdim.

+++++++++
"üşüdük, sana mı sarılacaktım" deseydinya, dert olmuş dünyaya zaten ahlak bekçiliği yapmak

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Evet en komik olayda nerde bulunduğum.. Eskişehir'deyim, merkezde. Üniversite şehri burada, her köşede sarılanları görmek mümkün.. Bu da komedinin başka bir bölümü..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Gerçekten Eskişehir öğrenci şehridir.Ve çok sevdiğim şehirlerden biridir.Sizin şansınıza ak sakallı dede gelmiş:) boşverin ya.Her yerde var böyle insanlar.Aşk yaşamaya devam:)

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Bugün kız arkadaşımla yağmura yakalanmayalım diye bir apartmanin yan tarafinda saklandik, üsüyoruz diye sarildik..
Bir adam geldi bize yok terbiyesizsiniz, yok burada aileler oturuyor diye bagirmaya basladi. Yine saygimi koruyup her ne kadar tamam abi,kusura bakma abi desemde harbiden cok sinir oldum. Bi de bize diyor ne yapiyorsunuz siz, polis cagiririm falan. Hayır mantığa bakar mısınız?

Pardon polis bey, apartmanımın yanında iki genç arkadaş üşüdükleri için birbirlerine sarılıyorlar, şunları alır mısınız?

Ne hallere düştük ya, harbiden ayıp. Sarılmak için evlenecektik bi de..

Ne sarılıyon len elalemin kızına? :p

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bi sorsaydın mahallenin delisi olabilirdi :D Var öyle kompleksli tipler aldırmıyacan.Artı sallamıyacanda ne konuşuyorsun bırak arasın polisi ,polise ne.

R

RadoyNet

Misafir
Bir arkadaşımız bakın nasıl tarif etmiş bu eylemi:

Keşke kibarca, polisi çağırır mısınız lütfen abi deseydin de, adamın bi dünyası dönseydi...

özlemin doruk yaptığı, mesafelerin araya girdiği zamanlarda hayali bile içte mutluluk yarattandır. zaman kavramından sıyrılınmıştır o anda. uzun süre sonra yaşandığında ise dakikalarca öyle kalınabilir. sevgilinin kokusunu içte hissetmek, kollarının arasında kaybolmak istemektir. yanında olduğunu en içten hissettiren andır. günler sonra bile onu düşünürken o anın sıcaklığı içi sarar. o anı tekrar yaşamak için dünyaları bile verebilir kişi. mutluluktan baş döndüren olaydır

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
takma kafana,
ben neler yaşadım böyle şimdi gülerek okudum :) ah ah..

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
@yagmayok bilir bi benzerini bende yaşamıştım :)

chalap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Bunlar daha iyi günlerimiz. Emin olun ileriki yıllarda kız arkadaşının elini tutup sokakta yürümek bile ayıp sayılacak !

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5